Zruseni uctu u IB
Vloženo uživatelem: Kelda
Datum: May 2, 2008 11:22AM

Ahoj,
potrebovalbych poradit. prestal sem pres IB obchodavat a chtel bych si poslat penize z uctu zpet. Drive mi poslani penez slo, ale ted nevim kde delam chybu, ikdyz si myslim, ze delam vse stejne (napise mi to, ze vse probehlo OK a IB moji zadost prijala). Nevim, jestli neni problem v tom, ze si chci odestal celou castku co mi tam zbyva. Mohl byste mi podat nekdo podrobny navod, jak to mam udelat.
Diky

Re: Zruseni uctu u IB
Vloženo uživatelem: SemmiJ
Datum: March 6, 2012 02:06PM
Statut uživatele: nováček v diskuzi

Ahoj Keldo,
prosím tě, řeším teď ten samý problém, tak se chci zeptat jak si to vyřešil? Díky moc za odpověď.
Honza

Vloženo uživatelem: Janij
Datum: February 7, 2014 03:10PM
Statut uživatele: nováček v diskuzi

Ahoj, tiež ma to zaujímalo a našiel som to u IB. Pripájam link.
https://www.interactivebrokers.com/en/software/am/am/manageaccount/howtocloseyouraccount.htm

Vloženo uživatelem: MU35
Datum: August 31, 2015 07:28AM

Ahoj, chci zrušit účet a před vstupem do Account manageru to chce dovyplnit nějaké údaje. Jinak mě to tam nepustí. Co by se tak mělo napsat do kolonky Relationship to Owner a Job title? Děkuju, Miloš.

Vloženo uživatelem: Obelix
Datum: August 31, 2015 07:28PM

to MU35
mne to vyskočilo tiež Relationship to Owner( vzťah k majitelovi toho účtu) ja som majitel toho účtu tak som napísal Owner
a job title som uviedol to čo som uviedol pri zakladaní účtu

Vloženo uživatelem: irk
Datum: March 28, 2016 03:00PM

Ahoj,
potřeboval bych obchodovat AOS a na to se mi IB nehodí. Chtěl jsem se zeptat, jestli už jste někdo rušil účet u IB a jak to probíhalo. Za jak dlouho jste měli peníze zpátky na bankovním účtu. Zakládal jste si někdo účet znovu, poté co jste ho zrušili?

Vloženo uživatelem: lucifer66
Datum: January 3, 2017 11:54AM

cavte,
vie mi niekto poradit ako mam zrusit ucet u ib..
base curensi mam USD, na stranke pisalo ze mam previest menu do base curency co som spravil.. a potom som siel poslat peniaze v eur.
predtym som si posielal eura tak ze som vzdy prve previedol dolare na eura a tak som si ich poslal..
tak neviem ci som to spravil spravne...

Vloženo uživatelem: lucifer66
Datum: January 3, 2017 12:29PM

peniaze som zmenil na eur, nchal som na ucte iba zopar dolarov.. peniaze mi odoslalo, ale ked v nastaveniach , kliknem zrusit ucet tak mi pod
step 1:Create a valid bank instruction for a closing wire withdrawal on the Funding Instructions page, which is available from the Funding menu.

vyhodi tuto hlasku:
Please create a valid wire instruction in your base currency

tak tearz enviem co mam vytvorit wire na tych 20 dolarov ci ako?

Vloženo uživatelem: Obelix
Datum: January 6, 2017 09:53AM

Chces poslat EUR najprv si zmen base currency na EUR.
Chod do Account Management-Manage Account-Settings-Configure Account-Base Currency tam klikni na EUR a potvrd a až na druhy den budeš mat base currency EUR. a Nasledne zadaj účet, z ktorého si posielal EUR do wire instruction.

Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 06.01. 09:53 uživatelem Obelix.

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.