Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Články a tutoriály:
Archiv článků Psychologie obchodování Jak na obchodní plán Mé obchodní strategie
 • Business jménem trading

  Publikované články:

  Stavíme byznys jménem trading VI. (ZÁVĚR)

  V našem seriálu jsme již prošli všemi důležitými etapami – od hrubé představy toho, jakým směrem bychom se chtěli v budoucnu vydat až po stavbu komplexního portfolia za účelem diversifikace a větší „stability“ našeho byznysu. Dnes tedy pojďme seriál dokončit ještě několika důležitými souhrnnými body.

  Stavíme byznys jménem trading V.

  Na základě předešlých kroků ve stavbě našeho nového byznysu zvaného trading bychom měli mít v tomto bodě již hotovou obchodní strategii, připravenou k obchodování. Jedna strategie však ještě většinou nestačí – je třeba připravit celé portfolio strategií, což je přesně to, čemu se budeme věnovat dnes.

  Stavíme byznys jménem trading IV.

  V našem seriálu jsme si již prošli několika důležitými kroky: výběrem technik, které nás oslovují a které jsme se rozhodli dále zkoumat, následujícím jemnějším výběrem toho nejzajímavějšího a testem robustnosti. Nyní přejdeme ke kroku stavby systému/systémů.

  Stavíme byznys jménem trading III

  Minulý díl jsme zakončili krokem, ve kterém se v rámci stanoveného časového harmonogramu budeme snažit najít co nejvíce vhodných nástrojů pro náš osobní styl. Pokud tedy máme vymezený okruh těch nástrojů nebo systémů, které nás zaujaly nejvíce, můžeme pokročit dále.

  Stavíme byznys jménem trading II.

  Minulý týden jsme se zaměřili na první dva důležité kroky nutné k tomu, abychom mohli začít budovat vlatní byznys jménem trading. Dnes se zaměříme na další důležité etapy, kterým by měla být věnována nemenší péče a pozornost.

  Stavíme byznys jménem trading I.

  Trading, nebo-li aktivní obchodování na burzách, je v prvé řadě naprosto seriózní byznys. Není to žádná hra, legrace, nebo krácení si dlouhé chvíle. Je to seriózní způsob obživy a takto se také na trading musíme připravit. Krok po kroku.

  Od myšlenky k reálným obchodům


  Pravděpodobně nejupřímnější kniha týkající se obchodování vydaná na českém trhu.

  Praktický průvodce dosažení nejen finanční, ale i časové svobody obchodováním finančních trhů. Nevydávejte se cestou ztrácející většiny a inspirujte se tipy tradera s 20letou praxí. Implementujte již od samotného začátku své praxe důležité systematické procesy a správné myšlení, které výrazně zvyšuje šance na stabilně profitabilní obchodování. Získat knihu

  Nemáte trading takový, jaký byste si jej představovali?

  Trápí vás impulzivní obchody? Black-out dny? Hodiny denně před monitorem? Naučte se obchodovat systematicky s mechanickými přístupy. Svěřte rutinny počítačům. Naučte se profitovat jako profesionálové.

  Workshop profitabilního obchodování od A do Z
×
×
 • Vytvořit...