Akademie Finančník

Měna:

On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Detailní a kompletní on-line kurz intradenního obchodování s využitím analýzy volume a orderflow.

Většina obchodníků v tradingu nevydělává. Naučte se s pomocí orderflow a dalších prvků FIMS obchodního plánu stát na druhé straně jejich objednávek!

On-line kurz vychází ze dvoudenního formátu kompletní FIMS výuky s navazujícími praktickými ukázkami a řadou rozšiřujících videí. Čistá délka kurzu činí 16,5 hodin a obsahuje kompletní výukové know-how – od definování obchodované struktury přes výuku orderflow a konkrétní obchodní taktiky až po nastavení softwaru.

Kurz bude na Finančník.cz nabízen pouze do 31.3.2018. Poté bude navždy stažen (viz toto oznámení).

Pokud kurz objednáte dnes, získáte nejen samotnou výuku, ale i řadu bonusů:

 • Více než 10 LET PETROVÝCH ZKUŠENOSTÍ nahuštěných do 16 hodin základní výuky.
 • Dodatečné know-how z kurzu Profitabilní intratadenní strategie pro malé účty, který získáte ZDARMA (běžně se na našich stránkách prodává za 6 000 Kč).
 • Přístup k 4,5 hodinám video komentářů z aktuálního mentoringu (diskuze nad obchody, tipy pro zlepšení atd.).
 • Doživotní licenci na PETROVY ORDERFLOW INDIKÁTORY, které běžně vůbec nenabízí.
 • Podrobný POPIS NASTAVENÍ orderflow obchodování v obchodní platformě SierraChart.
 • Přístup do velmi aktivního VIP DISKUZNÍHO FÓRA na Finančník.cz, které je vyhrazeno pouze orderflow obchodníkům a obsahuje již přes 22 000 příspěvků.
 • Časově NEOMEZENÝ přístup k obsahu kurzu. Přístup k informacím Vám zůstane tak dlouho, dokud zde bude Finančník.cz.
 • A především také:

 • Možnost ZAPOJENÍ DO UZAVŘENÉ SKUPINY ORDERFLOW OBCHODNÍKŮ, na kterou bude Petr dohlížet nejméně do konce roku 2018.

Co konkrétně Vám kurz přinese?

Výuka obsahuje Petrovy taktiky původně prezentované ve dvou samostatných kurzech FIMS 1 a FIMS 2. Vše kompletně zaktualizováno a především rozšířeno tak, aby výklad reflektoval aktuálně používané nuance a používané obchodní taktiky. A co více – kurz byl postaven také na základě Petrových zkušeností z dlouhodobého FIMS mentoringu. Mimo jiné je tak srozumitelně postaven i pro začínající obchodníky s menšími účty, obsahuje jasný a strukturovaný studijní plán a pochopitelně mnoho komentovaných obchodních situací.

Tento on-line kurz je nyní hlavní podrobně zpracovanou výukovou látkou pro samostudium intradenního obchodování stylem, který Petr používá již mnoho let. Kurz popisuje veškeré taktiky, které Petr v rámci FIMS používá. Jak daný styl vypadá? Podívejte se na video představení kurzu.

Kurz vám ve zkratce pomůže:

 • Porozumět tomu, co se v trhu děje. Proč masa obchodníků prodělává a jak toto využít v náš prospěch.
 • Pochopit cenovou strukturu, ve které chceme obchodovat. Naučit se plánovat obchody dopředu.
 • Naučit se technicky číst v trhu nabídku/poptávku pomocí orderflow. Vstupovat proti mase ztrácejících obchodníků a jejich „naivním“ příkazům.
 • Rozplánovat výuku intradenního obchodování do logických celků, které je třeba zvládnout krok za krokem.
 • Získat kompletní obchodní plán, který můžete okamžitě začít trénovat.

On-line FIMS A-Z nabízí vše, co potřebujete pro samostudium funkčního přístupu k obchodování trhů. Vysvětluje principy, ukazuje jejich aplikaci v softwaru a v konkrétních obchodních situacích. V 16,5 hodinách výuky poskytuje Petrovo více než 10leté know-how v této oblasti.

Všechny principy probírané v kurzu jsou podrobně demonstrovány v softwaru Sierra Chart a bez použití jakýchkoliv dodatečných placených nástrojů nebo pluginů. Probírané know-how není vázáno na jeden program a FIMS lze obchodovat i s jinými softwary (které však nejsou v rámci kurzu podporovány – veškeré ukázky jsou pouze s programem Sierra Chart, který patří na trhu k nejlevnějším a který Petr sám používá).

Jaké výsledky od orderflow očekávat?

Zde je pro ilustraci průběžně aktualizovaný graf výsledků reportovaných stávajícími FIMS studenty za poslední týden:

Graf představuje kumulovaný zisk a ztrátu všech obchodů reportovaných do speciální aplikace obchodního deníku FIMS studenty za poslední týden. Je z něj jednoznačně vidět, že výsledky obchodů jsou konzistentní a zisky stabilní. Jde o report obsahující jak sim, tak live obchody před započítáním komisí (které mohou obchodníci platit různé podle brokerů). Statistiky nejsou jakkoliv upravovány nebo filtrovány. Více o mentoringu a fungování uzavřené skupiny si přečtete zde.

Obsah kurzu podrobně:

Kurz je rozdělen do celkem devíti lekcí. Každá lekce ale obsahuje několik samostatných videí zaměřených na dílčí problematiku v rámci probírané výuky. Celkem v kurzu naleznete 34 výukových videí o celkové délce 16,5 hodin výkladu.

Lekce 1: Struktura trhu a práce s volume profily
V první lekci si představíme základní náhled na obchodování FIMS – zejména porozumíte struktuře, kterou v trhu vyhledáváme. Podrobněji se naučíte pracovat s volume profilem, s jehož pomocí se budete v trzích orientovat. Ukážeme si, jak v trhu poznat oblasti zajímavé pro naše vstupy i výstupy.

Lekce 2: Obchodování orderflow – od základů k praxi
Pohyby v trhu jsou vytvářeny interakcí mezi nakupujícími a prodávajícími. Je dobré vnímat v trhu určité dlouhodobě fungující situace (například cenové patterny), které mohou s určitou pravděpodobností vést k nějakému pohybu. Ale pokud se v daném místě nezapojí dostatečné množství nakupujících, tak se trhy vzhůru nepohnou. Analýza orderflow představuje opravdu klíčovou součást FIMS, která vám nejen ukáže, jak v reálném čase sledovat změnu nabídky/poptávky, ale především to, jak se do těchto změn zapojit s našimi intradenními obchody a jak využít situací, kdy do trhu proudí „hloupé příkazy“ ztrácející masy.

Lekce 3: Kombinace price action a orderflow pro časování vstupů
Přestože je to právě orderflow, které používáme k finálnímu posouzení situace v oblasti vstupu, je potřeba se naučit vstupy časovat i z pohledu příhodného širšího kontextu. Ten můžeme rozpoznat na cenovém grafu a v této kapitole si vysvětlíme důvody, které Petra vedou k obchodování pouze specifických situací price action, ve kterých čeká na potvrzení vycházející z orderflow. Nejčastěji jde o situace, kdy se ztrácející masa octne v „pasti“ – tedy v situaci, ze které můžeme profitovat. Obchodované situace jsou v lekci popsány v podobě hned několika modelových typech vstupů.

Lekce 4: FIMS učební plán krok za krokem
Intradenní obchodování představuje komplexní disciplínu, ve které je třeba úspěšně skloubit řadu činností. Na základě několikaleté, každodenní interakce se začínajícími FIMS obchodníky připravil Petr FIMS učební plán, který ukazuje, jak postupně zvládat jednotlivé dílčí kroky intradenního obchodování. V této lekci se naučíte, jak správně nahlížet na fungování v rámci intradenního obchodování a jak si rozplánovat začátky FIMS obchodování krok za krokem tak, abyste měli šanci v obchodování uspět.

Lekce 5: Referenční úrovně dle struktury trhu
Mnoho obchodníků v intradenním obchodování neuspěje proto, že se v trzích chovají příliš impulzivně. FIMS oproti tomu vytváří metodiku, kdy byste dopředu měli mít jasno o tom, co a kde v trhu očekáváte. V této lekci se budeme věnovat tomu, v jakých oblastech se na obchodní příležitosti připravujeme.

Lekce 6: Patterny volatility v intradenních cenových grafech
Intradenní obchodování FIMS je postaveno na analýze orderflow a volatility v trzích. Volatilitu sledovanou přes specifické formy price action můžeme přitom použít pro získání řady zajímavých informací z trhů a také k časování obchodů. V této lekci si ukážeme, jak konkrétně na to.

Lekce 7: Plánování obchodů dle vyšší struktury trhu
Nejsilnější obchody jsou ty, které máme dobře rozmyšlené. V této lekci si ukážeme, jak si připravovat silné statické referenční úrovně před samotným obchodováním a jak z nich exekvovat zejména obchody na začátku dne.

Lekce 8: Kontext trhu komplexněji
Intradenní trading není o obchodování izolovaných patternů. Všechny naše analýzy musí probíhat v širších souvislostech toho, co v trhu vnímáme. V této lekci si na konkrétních obchodních příkladech ukážeme, jak spojovat vše dohromady a jak posuzovat vstupy a výstupy v širším kontextu.

Lekce 9: FIMS praxe
Bonusová lekce obsahuje Petrovy klíčové webináře FIMS mentoringu spojující veškeré probírané know-how dohromady. V lekci se budeme podrobně věnovat jednotlivým bodům FIMS obchodního plánu, FIMS vstupům a trade managementu. Pochopitelně nechybí ani detailní analýza jak potenciálních vstupů, tak situací, kde bylo dobré se na základě orderflow držet stranou.

Máte ke kurzu otázky? Neváhejte se na nás obrátit na email kurzy@financnik.cz.

Pro koho a jaké trhy je kurz určený?

Kurz je zaměřen je na intradenní obchodování futures akciových indexů (amerických a evropských) s použitím jednoduchých nástrojů pro interpretaci aktuálního a historického vývoje ceny. Prezentované principy však mají obecnou platnost a lze je kombinovat s mnoha různými dalšími obchodními principy. Naučené techniky je možné aplikovat na futures, akcie i forex. Uzavřená skupina je zaměřena výhradně na obchodování trhu NQ (e-mini Nasdaq).

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

Velmi obsáhlý kurz. Hodnotím před dokončením a už teď předčil moje očekávání.
05.11.2017 15:03Radim

Webinář je velice kvalitně připravený. Je srozumitelný a hlavně nabitý spoustou podstatných informací o fungování trhů. Děkuji. 31.10.2017 20:43 em.an

Jsem ráda, že jsem si ho koupila. Dlouho jsem váhala, protože takových seminářů a webinářů jsem si už zaplatila hodně. Až teď mi však začalo vše zapadat. Konečně chápu, proč jsem se neposouvala a byla věčný začátečník. Věřím, že tento webinář mi pomůže v dalších krocích.
29.10.2017 15:32 kertinozka

Další reference si můžete přečíst na tomto odkazu.

Kurz bude na Finančník.cz nabízen pouze do 31.3.2018. Poté bude navždy stažen.

Toto není marketingový tah. Kurz skutečně bude na Finančníkovi stažen 31.3.2018. Podrobně viz toto oznámení.

Uvažujete-li o studiu orderflow, máte nyní poslední šanci seznámit se s tímto know-how na Finančník.cz a získat ještě další bonusy.

Co vše tedy získáte při zakoupení kurzu:

 • Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty, 6 hodin výuky. Běžná cena je 6 000 Kč.
 • Podrobný popis nastavení obchodní platformy SierraChart.
 • Doživotní licenci na Petrovy orderflow indikátory pro SierraChart. Jejich popis naleznete zde.
 • Přístup do VIP diskuzního fóra na Finančník.cz, vyhrazeno pouze pro orderflow obchodníky.
 • Okamžitý přístup k 4,5 hodinám video komentářů z aktuálního mentoringu (diskuze nad obchody, tipy pro zlepšení atd.).
 • Časově neomezený přístup k obsahu samotného kurzu.
 • A především také:

 • Možnost zapojit se do uzavřené skupiny obchodníků, kterou bude Petr mentorovat minimálně po celý rok 2018.
 • Využijte tuto jedinečnou možnost stát se profitabilním obchodníkem pod dohledem zkušeného tradera!

Podívejte se na ukázku z kurzu

Podívejte se na ukázku, jak kurz konkrétně vypadá a jakým stylem je připraven.

Cena:

Základní cena
 

Zvýhodněné ceny:

Cena pro absolventy kurzu „FIMS1“ nebo „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“
Cena pro absolventy kurzu „FIMS2“ nebo „VIP FIMS“