Akademie Finančník

Měna:

Online kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty

Naučte se krok za krokem úspěšnou strategii obchodování intradenních trhů pomocí orderflow vhodnou i pro malé obchodní účty.

Výukový program je postaven tak, aby vás provedl od zvládnutí základů intradenního tradingu až po osvojení taktik detailně vysvětlené obchodní strategie. Ve zkratce se v kurzu naučíte:
- Nastavit obchodní software SierraChart včetně zprovoznění tickových dat. Vše probráno skutečně krok za krokem.
- Chápat fungování trhů a motivů obchodníků, kteří se v trzích pohybují. Naučit se využívat jejich slabých stránek pro vlastní profity.
- Zvládnout principy profitabilní obchodní strategie určené pro malé účty.
- Adekvátně řídit risk a očekávání v prostředí aktuálních trhů.
- Principy obchodování pro co nejstabilnější distribuci profitů.
- Nastavit si vlastní prostředí pro věrohodný papertrading, trénování a vyhodnocování naučeného know-how.


Využijte možnost nahlížet "dovnitř" cenových úseček a naučte se časovat své obchody na základě slabých a silných stránek ostatních obchodníků!
Na screenshotu jsou zobrazeny typické obchody diskutované v kurzu (klikněte pro větší screenshot)

Výukový program představuje videozáznam čtyřtýdenního kurzu. Podrobně vysvětluje přístup, se kterým se v intradenních trzích pohybuje Petr. Ve videích naleznete řadu komentovaných živých obchodů, naučíte se vyhledávat vstupní a výstupní signály a papertradovat je v obchodní platformě.

Forma výukového programu

Výuku představují čtyři videa (trvající vždy cca 90–120 minut). Jde o záznam kurzu probíhajícího na jaře 2016. Know-how kurzu je předáváno postupně, aby bylo možné látku naplno vstřebat. Jednotlivé lekce jsou věnované následujícím tématům:

Blok 1: Základy obchodování s využitím orderflow. Základní náhled na taktiky profitabilního obchodování s malým účtem. Obchodování s využitím orderflow – tržní mechanismy, principy vedoucí k ziskovým/ztrátovým obchodům. Příprava pracovních nástrojů krok za krokem.
Blok 2: Vstupní signály, nastavení SierraChart. Podrobný popis vstupních signálů. Ukázkové obchody z aktuálních trhů. Nastavení platformy pro individuální papertrading.
Blok 3: Kontext trhu. Širší orientace v grafu a příprava vstupů. Sledování vhodného kontextu trhu pro obchodování na krátkou i dlouhou stranu. Zpětná vazba k vybraným obchodům účastníků živého běhu kurzu.
Blok 4: Risk management, praxe. Trade management, výstupy a risk management pro malé účty. Praxe, praxe, praxe – pohled na aktuální trhy. Ukončení kurzu.

Podrobnosti o vyučovaném obchodním stylu

Styl prezentovaný v rámci kurzu je zaměřen na intradenní obchodování akciových indexů s využitím analýzy orderflow (toku objednávek ostatních traderů). Přístup je univerzální a lze jej použít na většinu dostatečně likvidních trhů. V rámci kurzu je používán trh e-mini Nasdaq v průběhu jeho americké obchodní seance (15:30-22:00 českého času). Strategii lze obchodovat i s menšími účty, rozumné minimum je cca pět tisíc dolarů. Cílem strategie je naučit se obchodovat každý den cca 60-90 minut (ideálně v čase otevření trhů).

Lektorem kurzu je Petr Podhajský, který se na intradenní obchodování zaměřuje více než 10 let. Velmi detailní představu o vyučovaném obchodním stylu si můžete udělat v rámci těchto volných videí, které Petr prezentoval na YouTube: Orderflow obchodování s malým účtem, Jak vydělávat 1000 USD týdně s malým účtem.

S pomocí orderflow se naučíte obchodní strategii pracující s velmi omezeným riskem a možnou vysokou úspěšností.

Potřebné vybavení a zkušenosti pro absolvování kurzu

Kurz je vhodný i pro začínající tradery, nicméně předpokládá se základní orientace v obchodování na finančních trzích v rozsahu bezplatného manuálu. Know-how kurzu je postaveno na běžně dostupných nástrojích technické analýzy a sledování orderflow. V kurzu je používán a vysvětlován program SierraChart, který doporučujeme v rámci kurzu používat (při práci s programem SierraChart je vyžadováno předplatné balíčku „5“, je nicméně možné pracovat i s jinými softwary, například bezplatným NinjaTrader, pro který ale není v rámci kurzu poskytována podpora). V kurzu je detailně vysvětleno nastavení nástrojů v SierraChart vztahujících se k probírané strategii. Není zde však vysvětlováno základní a obecné ovládání programu, které si nastudujte v této video sérii.

Důležité podrobnosti k formě kurzu

Kurz obsahuje Petrovo know-how pro obchodování s 1-2 kontrakty, nicméně není k němu poskytována podpora (také proto je výrazně levnější než kompletní FIMS A-Z). Jde o záznam kurzu, který byl mentorovaný. Proto jsou v něm zmínky o připojené diskuzi, ta byla ale aktivní pouze v době konání živého kurzu. V kurzu jsou zmiňované domácí úkoly, ale také ty byly součástí pouze živé podoby kurzu. K záznamu kurzu není k dispozici žádná speciální diskuzní sekce. Také FIMS klientské články publikované na Finančníkovi jsou určené pouze pro klienty FIMS A-Z.
Záznam kurzu je z větší částí needitovaný. Jde skutečně o záznam kurzu, který probíhal živě a nyní je nabízen v takto archivované podobě, aby k němu měli přístup i ti obchodníci, kteří se živého kurzu nemohli zúčastnit.
Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty tak představuje ideální možnost vyzkoušet si s malou investicí konkrétní orderflow strategie a po jejich ověření pokračovat ve studiu prostřednictvím kurzu FIMS A-Z.

Před zakoupením kurzu si také ověřte, že váš počítač umí přehrávat formát videa, ve kterém je kurz streamován. Zkušební video (vztahující se ke kurzu FIMS A-Z) naleznete zde. Jednotlivé lekce vyžadují pro přehrávání instalovaný Flash. Pokud vám video na uvedené stránce funguje bez problémů, můžete kurz absolvovat. V případě jakýchkoliv dotazů týkající se formy kurzu nás prosím kontaktujte na kurzy@finacnik.cz

Podívejte se na ukázku z kurzu

Podívejte se na ukázku, jak kurz konkrétně vypadá a jakým stylem je připraven.

Cena: