Jump to content
Co nového? Mé kurzy
 • Dotazy a odpovědi týkající se kurzu „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“


  petr

  V čem se liší kurz „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ od FIMS A-Z?

  Oba kurzy vycházejí ze stejného základního pohledu na trhy (obchodování orderflow). Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty je zaměřen na obchodování malých účtů a není tak komplexní. Není zde například kladen vysoký důraz na orientaci ve vyšší struktuře trhu, která je vyžadována při práci s většími pozicemi a vzdálenějšími targety. Kurz FIMS A-Z dále obsahuje širší pohled na obchodovanou strategii (kurz má přes 21 hodin výuky) a je průběžně aktualizován formou uzavřených článků publikovaných na Finančníkovi.
  Kurz „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ byl připraven především pro začínající intradenní obchodníky, nebo takové, kteří zatím nejsou ziskoví ani s malými pozicemi. Jeho cílem je detailněji a co nejsrozumitelněji probrat základy orderflow obchodování nezbytné pro zvládnutí konzistentní ziskovosti s jedním kontraktem. Kurz je proto také pořádán jako živý, kdy mají jednotliví účastníci kurzu možnost pokládat k probírané látce své dotazy a získávat okamžitě odpovědi.

  Získají účastníci kurzu „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ přístup k uzavřeným článkům na Finančníkovi věnovaným FIMS obchodům?

  Ne, tyto články jsou určeny pouze pro absolventy kurzu FIMS A-Z. Nicméně po osvojení taktik probíraných v kurzu „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ mohou účastníci absolvovat kurz FIMS A-Z s výraznou slevou a následně tak získat přístup i do archivu tohoto komplexního kurzu.

  Získám absolvováním kurzu „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ know-how nezbytné pro živé obchodování emini trhů?

  Ano, získané know-how tvoří dostatečný základ pro profitabilní intradenní obchodování. Nicméně je třeba chápat, že profitabilní obchodování není jen o know-how, ale také o praxi. Každý účastník kurzu by tak měl získané informace nejprve aplikovat a trénovat v rámci tzv. paper obchodování na demo účtu. A teprve při stabilním úspěchu na demo účtu sám zvážit přechod na živé obchodování. Přechod jednotlivých traderů na živé obchodování vyžaduje vlastní zodpovědné zvážení všech faktorů jednotlivých traderů a je již mimo rozsah tohoto kurzu. Cílem kurzu je představit obchodní plán a pomoci účastníkům jej začít aplikovat na demo účtu.

  Budou mít účastníci kurzu přístup do uzavřeného fóra kurzu?

  Ano, účastníci kurzu budou mít přístup do uzavřené diskuze zřízené na serveru fims.cz pouze pro daný kurz. V rámci této diskuze mohou vzájemně diskutovat vyučované know-how, plnit domácí úkoly a vést si své obchodní deníky.

  Jak budou zodpovídány dotazy účastníků?

  Všichni účastníci kurzu mohou pokládat své dotazy jak přímo v průběhu jednotlivých webinářů, tak do speciálního vlákna diskuzního fóra. Dotazy položené do diskuzního fóra budou zodpovězeny na nejbližším webináři. Součástí kurzu není aktivní podpora lektora v diskuzním fóru mezi jednotlivými webináři. Veškerý obsah kurzu a interakce mezi lektorem a účastníky bude probíhat na webinářích v publikovaném harmonogramu.

  Jak budou webináře probíhat?

  Webináře budou probíhat ve stanovený čas na internetu. K webináři se přihlásíte přes internetovou adresu, kterou získáte s dostatečným předstihem emailem. V době začátku webináře stačí na získanou adresu kliknout a prostředí webináře se otevře uvnitř vašeho internetového prohlížeče. V prohlížeči uvidíte plochu lektora, který bude prezentované informace komentovat. Studenti pokládají své dotazy textově do příslušného políčka platformy. Všechny webináře budou nahrávány a následně k nim získáte přístup (vždy cca max. 3 dny po webináři). Pro přehrávání nahraných webinářů je vyžadován Flash (přehrávání tak nefunguje na mobilních telefonech). Vyzkoušejte si prosím přehrávání například tohoto ukázkového videa – pokud vám funguje vše bez problémů, můžete kurz absolvovat.

  Je ke kurzu nabízena nějaká podpora po skončení kurzu?

  Kurz se skládá pouze z pořádaných webinářů. Po jejich ukončení není ke kurzu nabízena žádná podpora. Nicméně účastníci mohou s výraznou slevou 4000 Kč pokračovat absolvováním kurzu FIMS A-Z, který je neustále rozšiřován a Petr v rámci svých možností reaguje na dotazy v uzavřeném FIMS vláknu na Finančníkovi (kam mají účastníci FIMS A-Z přístup).

  Bezplatná účast pro absolventy FIMS A-Z

  Absolventi kurzu FIMS A-Z, kteří si FIMS A-Z pořídili nebo pořídí do 17.3.2016, získají zdarma přístup do archivu kurzu „Profitabilní intradenní strategie pro malé účty“ za předpokladu, že si v uzavřeném diskuzním fóru na financnik.cz povedou obchodník deník obsahující záznam alespoň sedmi obchodník obchodních seancí (publikovaných průběžně každý den po skončení obchodní seance). Pokud splňujete uvedené podmínky, pošlete po 10.4.2016 email obsahující link na váš obchodní deník na kurzy@financnik.cz.

  Máte ke kurzu další dotazy? Neváhejte se zeptat Petra na emailu petr@financnik.cz

×
×
 • Vytvořit...