Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Muj nazor je ten ze RBNZ nejsou zadny becka ukazali jasne kde je strop a co budou branit, nevim jestli by jen tak vynalozili dalsich 5,3B $ na to aby poslali NZD o dalsi 80pips niz, kde by toho patricne vyuziili spekulanti ... nechaji si to urcite na obranu stropu .... by taky mohli dopadnout jako GB vs Soros (ikdyz tam to bylo opacne).
Ten urokovy diferencial je hodne velky myslim ze si to na svuj strop urcite jeste sahne...

Myslim ze zitra se to rozjde dneska bylo klasicke ospale pondeli... tot muj nazor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 1 month later...

zdravím , chcem sa podeliť a upozorniť na spoločnosť CMS, a to pre tých , ktorý vážne uvažuju o otvorení realneho učtu cez tuto spoločnosť, tak vas všetkých upozorňujem že je totalne nekorektna a dovolím si napísať podvodnícka.Obchodujem viac ako rok sez CMS, s jej slávnou platformou /v uvodzovkach/ a neobchodujem málo. včera som mal 10 lotov order na buy pri 2,0211 a limitom 2,0247 a CMS mi otvorila pri 2,0248 a zavrela ma pri 2,0247. Dnes znova order pri 2,0262 objeme 6 -ich lotov a CMS zasa ma otvorila pri 2,0292. a toto sa mi nestalo 1x, proste u nich je to bežne. preto , CMS, nikomu neodporučam do buducna obchodovať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

rocho Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím , chcem sa podeliť a upozorniť na
> spoločnosť CMS, a to pre tých , ktorý vážne
> uvažuju o otvorení realneho učtu cez tuto
> spoločnosť, tak vas všetkých upozorňujem že je
> totalne nekorektna a dovolím si napísať
> podvodnícka.Obchodujem viac ako rok sez CMS, s jej
> slávnou platformou /v uvodzovkach/ a neobchodujem
> málo. včera som mal 10 lotov order na buy pri
> 2,0211 a limitom 2,0247 a CMS mi otvorila pri
> 2,0248 a zavrela ma pri 2,0247. Dnes znova order
> pri 2,0262 objeme 6 -ich lotov a CMS zasa ma
> otvorila pri 2,0292. a toto sa mi nestalo 1x,
> proste u nich je to bežne. preto , CMS, nikomu
> neodporučam do buducna obchodovať.


no pockej to davas entry ne me se po kazde opta ze je zmena objednavky a zda ji akceptuju pokud zmeni kurz o hodne dam zrusit objednavku a nic se neotevre nikdy se me nestalo co to tobe. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...