Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Co jsem se naučil v casinu


richip

Doporučené příspěvky

dobry den pane obeslo,
dnes jsem si precetl vas clanek a docela me zaujala nasledujici veta: Řekl jsem si, že když v předchozí hře padne červená, v další hře vsadím na černou a naopak, protože je tam nepatrně větší pravděpodobnost výhry?to je docela odvazna formulace.myslim ze i zde na financniku je mnohokrat zminovano ze toto vubec neplati(matematika pro zakladni skloly).
toto je pouze formalni chyba a jiste by se dala prejit ovsem zavery ktere prezentujete jsou trosku mylne myslim ze z vaseho pribehu vyplyvaji trosku jine veci nez se snazite prezentovat.tyto body jsou podle me nasledujici:
1) i par desitek(jak pisete) pripadu obcas nestaci k potvrzeni nebo vyvraceni nejakeho predpokladu
2) kdyz clovek neco vymysli snadno najde "dukazy", ktere jeho hypotezu potvrdi(sam ve shrnuti toto uvadite, ovsem v kontextu celeho clanku to pusobi trosku rozporuplne)
3) pokud sazim dostatecne pri zemi vydrzim dele(to sam trosku zkreslene uvadite)
nevyvracim vam vas pribeh ovsem spis je nutne to brat jako nahodu a ne jako vysledek nejakeho procesu.
sam na konci pisete ze vite ze to nejni system,ktery by ruletu porazil tak pak nechapu co jste chtel clankem rici.ze vlastne obcas funguje cokoli?to je naprosto stejne jako by k vam nekdo prisel a rekl,ze ma zrovna vyhral v rulete protoze rano se chytil za knoflik kdyz videl kominika, pak 10 obehl stul s ruletou a udelal stojku...
neberte prosim tento prispevek jako osobni utoky, pouze se snazim upozornit na pro nekoho do oci bijici rozpory.pokud chcete porad opakovat veci ktere zde uz mnohokrat zaznely je to vase volba(osobne myslim,ze kdo chce tomu to staci rict jednou a ty co to nechteji prijmout nepomuze ani 1000 opakovani).ovsem myslim ze by bylo vhodne uvadet trosku promyslenejsi priklady a dale dodat ze i ten nejlepsi mm nedokaze ze ztratoveho systemu udelat vydelecny!
preji vam hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...