Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

deposit moje penize spet a poplatky


Doporučené příspěvky

jsem teprve v zacatcich , mam obavu ze dvou veci ktere jsou pro me podstatne a driv nez zacnu s forexem na ostro bych je rad mel upresnene.
1. zalozim ucet budu uspesne obchodovat mam strach o poplatky jestlz tomu dobre tak konkretne na www.cmsfx.com me bude kazde poslana castka na muj ucet stat minimalne 20 US je to pravda...

2. vim ze behem par let tam budu mit miliony jak je to se zdanenim u nas mam strach ze videlam milion dolaru a financak zacne cmuchat u me za dverma..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

1. Ano každá transakcia k smerom k tebe určite stojí nejaký ten poplatok pošleš si to bud WIRE transfer pokiaľ to umožňujú alebo elektronicky teda myslím prevodom na tvôj účet . Zadarmo to robiť nebudú. A len tak na ukľudnenie tvojej dušičky, tu u nás na Slovensku sú banky ohľadom medzinárodných prevodov hádam aj dvakrát drahšie ako banka v zahraničí, takže si dovoľujem tvrdiť že o niečo to máš ľahšie ako my in Slovakia. Skratka sú to ku...., čo viac dodať. Alebo si zisti či existuje nejaký iný typ prevodu napr. cez VISA a či to nie je aj lacnejšie. Treba zistiť. A čo sa týka cmsfx.com je naozaj lepšie väčšie sumy si posielať hned na svôj účet. Zvyknú odpalovať aj stoplossy atd. Takže by som u nich veľmi nešpekuloval. Ale je to tvoja vec. Každopádne im pošli povedzme menšiu sumu v USD a "pohraj sa" "s obchodovaním" akože. A pritom vlastne vyskúšaš si live trade u nich a sám uvidíš, či si budeš navyšovať account.

2.Čo sa daní týka, bud rád ked budeš mať taký problém. Pokiaľ dobre viem aj u vás in CR to platí tak že to čo ti zostane u brokera v zahraničí k 31.12. daného roka tak to musíš zdaňovať apoň mne tak poradil môj Introducing broker. a z toho príjmu platíš daň. Nikdy sa to nepýtaj na danovom úrade tam ti poradia veľmi zle. Ver mi mám už s tým nemilé skúsenosti. Radšej si zaplať danového poradcu. Ved ked už ten milion budeš mať tak tých par tisic ta predsa nezabije. PS. Na niektorých veciach nesmieš setrit. Hough No sevas a hodne stastia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romanbkk

za prve ,co se tyka forexu tak otazky pokladejte na forex vlakna. tam vam odpovi kvalifikovane. co se tyka dani, resilo se to taky stokrat. zajdete za poradcem. nemusite ani vydelat miliony a stejne u vas financak zaklepe. proste dane se platit musi. maximalne je muzete snizit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...