Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

prosba - fundamentalni data USA


Jaroslav Patocka

Doporučené příspěvky

Dobry den, testuju myslenku na dalsi AOS obchodujici zpravy, ale potreboval bych vedet kdy presne zpravy vychazely. Proto se obracim s prosbou zda je mezi vama nekdo kdo vlastni napriklad excelovsky soubor kde ma uvedeny datum a druh zpravy (CPI,PPI,GDP,ISM ..). Neni treba informace o tom jak to dopadlo nebo jake bylo ocekavani. Staci pouze jen fakt ze zprava byla a ze byla ten dany den. Mam k dispozici udaje pro tento rok, ale potreboval bych udaje alespon do ledna 2004. Jestli mohu poprosit, zda je mezi vama dobra duse, ktera neco takoveho vlastni a byla by ochotna mi to poslat na ja_ro_slav@centrum.cz nebo zda je zde nekdo, kdo mi muze poradit nejaky ekonomicky kalendar sahajici takhle do minulosti (jde mi o roky 2004 a 2005, pokud by byl k dispozici i 2003 a drivejsi, tim lepe). Dekuji. Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky, to je uplne dokonaly. V rok 2001 jsem ani nedoufal a hlavne je to anglicky, pekny.

Uz mam jednoho automata na zpravy pro ER2. Obchoduje prepaleny pohyby a ma nyni PF 3,6 .. akorat ze ma relativne malo obchodu, protoze jsem mu v kodu dal velmi prisne podminky. Nyni chci obchodovat primo ten prvotni pohyb a to ne na ER2 (prilis mala likvidita v premarketu) ale na eurodolaru. Uz mam strategii vymyslenou, stanoveny podminky (vstupy, vystupy, stopy) ale jeste neni v kodu, protoze neumim zatim v EL pracovat na urovni intrabar. Vsechny moje strategie zatim pracuji bez vyuzivani teto schopnosti (relativne nove v EL). A pro vetsi backtesting dal do minulosti potrebuju vedet ktere dny mam testovat .. kdy byly dane zpravy. Ted to muzu zjistovat az do roku 2001 coz je vic nez jsem cekal.

Tak at se dari tobe i tvym strategiim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Ahoj Lukasi, promin, ja to tady vubec nesleduju. Omlouvam se tak, ze jsem nereagoval.

Prosim te, nevis (nebo nekdo jiny) zda existuje nejaka jednoducha moznost jak zjistit dny a hodinu kdy sef FEDu vystupoval pred Kongresem? "Federal Reserve Chairman Ben Bernanke to testify on the U.S. economic outlook, subprime mortgage situation to the Joint Economic Committee of Congress, in Washington ." - napriklad tohle bylo dneska. A ja bych rad vedel, ktere dny v minulosti obsahovaly stejnou udalost, tzn vystoupeni sefa FEDu pred kongresem. Mohl bych se k tomu dopracovat proklikavanim na tom skvelem kalendari na ktery jsi mi dal link, ale to bych u toho asi zesedivel nez bych ziskal historii do roku 2001, tak se radeji ptam zda neexistuje snadnejsi cesta :-) Moc by mi to pomohlo. Dekuju za pripadnou reakci. Jarda

btw jestli si pamatujes na moji analyzu ropy tak vysla velmi dobre, jak jsem psal 50 USD ferova cena, ze tam je zrejme vicelete dno apod. ostatne vis kde si to muzes precist a overit si to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...