Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive Brokers a CBOE


sidney

Doporučené příspěvky

Dobry den,
mam problem s datami z CBOE. Totiz mam zaplatene data aj pre CBOE, co je v zakladom baliku od IB a
mam zive data, ale ked dam backfill, tak mi nevyplni ziadne data starsie ako 1 den.
Skusal som to aj na grafoch priamo v TWS a ani tam nesli histroricke grafy. Neviete mi niekto poradit co s tym?
Vopred velmi dakujem a dufam,ze mi stihnete poradit este pred seminarom s Mplayom.
Pekny den prajem.

Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším v simul modu TWS koupit YG (stopem, limitem, market) a odmítá se - píše to "It does not comply with IB order handling rules for derivatives that result in physical delivery. Futher details - IB web." Nějak tam ty pravidla nemohu najít. Prodat to jde. Nevíte někdo v čem je problém?
Díky
Verdis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zlato se aktivne obchoduje jen v nektere mesice, konkretne Feb,Apr,Jun,Aug,Dec. Ostatni mesice se (temer) neobchodujou. Netusim, cim to je, asi zvyk vetsiny obchodniku z minulosti.

Jinak pokud mate ucet v rozumne vysi, vubec bych se mini-zlatem YG nezabyval, protoze ma maly volume a velky bid/ask spread (rozdil mezi cenou nabidky a poptavky). Rovnou bych obchodoval plne zlato ZG. ZG je 3x vetsi nez YG, bod ma hodnotu 100$, spread byva 1-2 ticky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...