Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodujeme Forex XIV: Tunelová metoda


Doporučené příspěvky

Přátelé, ten článek mě moc zaujal a je v souladu s tím, co sám - ač jako naprostý začátečník - chci hledat - obchodovat co nejméně a vydělat co nej...dost. Už jste zkoušeli to, co se v článku doporučuje? A s jakými výsledky? A co ještě zkoušíte, abyste nemuseli "bydlet" pořád jen u PC?

Pěkné jaro všem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Zdar.

2newtrader123:
Je to jednoduché. Můžeš někde stáhnout přímo indikátor, anebo existuje dle mého názoru jednodušší varianta:
Do požadovaného grafu vložíš požadovaný ukazatel "Moving Average" a když budeš mít otevřené dialogové okno, tak v něm jsou 3 záložky. V první nastavuješ parametry, ve druhé úrovně. Klikni na "úrovně", dej "přidat". Hodnotu můžeš nastavit na požadovanou velikost jednotlivých Fibo úrovní a to jak do plusu, tak do mínusu. Takovýchto úrovní jde přidat dost, aby jsi vytvořil fibo dostatečně na každou stranu průměru.
Snad je to dost jednoduché a pomůže to:))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

newtrader123
ak sa hodnoty tých dvoch ma líšia minimálne, napr menej ako 10 percent, môžeš zvoliť jeden ľubovoľný z nich, alebo si zvolíš nejakú strednú hodnotu. máš napríklad tunel ma 60 a 90 , tak si dáš stred 75 bodkovanou čiarou vo farbe podkladu, čím sa tá krivka na grafe zneviditeľní a k nej si zobrazíš fibo úrovne. o praktickom využití však nemám poňatia, lebo takéto veci nepoužívam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Ahoj

forexaci,já dnes demo euro/usd 15 778 usd za den ,ale je fakt ,že to tam peru za 8 lotů a mám 50 000 usd demo ůčet ,to se skvěle pracuje a vůbec nepoužívám žadné idigatory a serepetičky vše jen oči a když se to hne do mínusu sám to zavřu a zatím to funguje.

za 7 dní mám čistého 26 648 usd bohužel demo.

Dobrou noc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj jardys,

az teraz som si vsimol tento tvoj nadseny prispevok a spomenul som si na to, co hovorievala moja babka - keby boli ryby v rici neboli by rybniky.
Ak testujes na demo, tak by si si ho mal nastavit na podmienky, ktore budes mat pri live a obchodovat tak, ako by tie peniaze boli realne. Ono naflakat nejake obchody na deme neznamena, ze ti to bude takto vychadzat i v reale a potom ta ten optimizmus velmi rychlo prejde. To sa estelen potom budu divit tvoje oci :).
Druha moznost je, ze si genius a potom to vsetko beriem spet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jardys Napsal:
-------------------------------------------------------
> dnes už +7 900 euro/usd
>
> já vím ,že malí účet je strašně těžkej to mám taky
> už odzkoušeno ,ale 80-150 se dá taky za den
> pochytat ,ale musím u toho sedět.
>
> 3000 účet a mini loty to jde taky ,ale ztuha .
>
> nevím jest-li jednou budu za živý velmi mě to láka
> .
>
> Hezký den


Konec dnešní seance Dnes 12 248 USD celkem 8 dní 88 904 usd. jen demo ,dolar posiluje,ale já to už zamáz.

asi jsem genialní.

neumím to sem dát,kurňa

dobrou noc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...