Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Indikátory: Bollinger Bands (3)


Doporučené příspěvky

  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Nagini BB som pouzival dakedy davnejsie len ako pomocny indikator so stredovym MA simple 36. Vstupoval som do trendu nad alebo pod MA, teda v smere MA. krajne hranice boli dobre ako indikator pre vystup sposobom: bud nechcel trh krajnu hranicu prerazit alebo zacali krajne hranice tocit smerom k sebe. ale filtrovane to bolo samozrejme aj dalsimi vecami ktore uz moc s BB nesuviseli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Hello,
BB používá velmi úspěčně ale naprosto jinak. Pokud býčí trend prorazí horní úsečku, vstupuji ještě na základě dalších indikárotů do long. V tomto případě lze horní úsečku brát jako určitou úrověn rezistence, kterou trh prorazí. Analogicky vstupuji do pozice short kdy medvědí trh prorazí dolní pásmo BB. Moje úspešnost je 71%. Zde popsanou techniku proto moc nechápu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Dobrý den, rozhlížím se po během pročítání zdejších skvělých článků po OS a BB se mi svým "technickým" přístupem dost líbí, ale ceny trhů si prohlížím teprve dva týdny a mám stále dost problém rozeznat i základní formace, můžete se prosím podívat na tenhle graf a potvrdit jestli je to opravdu double top? - Děkuji, tomáš

12333

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...