Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Finančník otázky a odpovědi II


Doporučené příspěvky

  • 6 months later...

Dobrý den,
Když jsem shlédl finančník poprvé, tak mi také otázka proč jsou informace na Finančníku zdarma, probleskla hlavou. Po hlubším zamyšlení jsem dospěl k tomu, že Tomáš s Petrem již v tradingu dosáhli takového stupně vývoje, že díky mnoha praktickým zkušenostem v této oblasti, které získali a myslím si mnohdy i "cestou trnitou" je mohou lépe zanalyzovat a tím i více zužitkovat. Přestože je to na poměry v čechách nezvyklé pracují na tomto serveru a dávají nám tak nahlédnout "pod pokličku" velmi zajímavého businessu, který nebýt Finančníka, tak bych komoditní obchodování považoval za obchodní příležitosti pouze pro "zbohatlé američany". Díky prostudování zatím jen několika příspěvků zde na fóru začínám mít konkrétnější představy o tom jak komoditní obchodování funguje, ale myslím si přesto, že praxe v reálu bude o několik řádů tvrdší než paper-trading a back-testing. Přesto bych chtěl moc poděkovat oběma traderům, protože dokázali svoji myšlenku "zhomotnit" v reálný busines a připravit pro nás nováčky server plný mnoha zajímavých a uceleně seskupených informací. Tome a Petře děkujeme !!! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam otazku, ci by nemohli byt diskusie k clankom o psychologii a k clankom o jednotlivych paternoch v samostatnom vlakne, trbarz psychologia a vsetky diskuzie k clankom o posychologii a Pattern, kde by zase boli vsetky clanky o patternoch. Lebsie by sa to hladalo, keby sa ktomu chcel citatel vratit po urcitom case, alebo novy ucastnik fora.. Je to len navrch, co nato ostatny? A co nato admini? Dajte sem vediet, ci by sa to dalo. Tak ako su suvisiace clanky k danej tebe, tak by bola aj diskusia, co sa tika Psychologie a Patternoch. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...