Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jaký software pro backtesting a vytváření vlastních obchodních systémů a indikátorů?


Doporučené příspěvky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ahoj, zaregistroval jsem se na prorelatime.com a vše funguje perfektně, jediné co mi chybí je indikator OPEN INTEREST, který mi přijde jako dobrý nástroj pro vstup do pozice podle L.W. Je možné, že je tam pod jiným názvem? Já ho nemůžu najít. Jestli někdo s timto softwarem pracuje, byl by tak ochotný a případně mi poradil? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Chci nějaký program, ve kterém bych mohl testovat na historických datech strategie. Nemyslim automatizovane strategie, ale testovat rucne. Priklad : nastavil bych si ze zacinam s napr 100 000, zvolil komoditu a rekneme denni graf. Zacal od urciteho data, napr 1.1.2005 posouval bych cas, vzdy, kdyz bych uvidel vhodnou prilezitost, vstoupil bych do trhu, posouval cas a ve vhodne prilezitosti zase vystoupil, pricemz by se mi pricetla bud ztrata nebo zisk. Uplne na stejnem principu, jako kdyz spekuluju s fiktivnim uctem, ale vyhodou historickych dat by bylo, ze bych nemusel cely den cekat ale mohl bych si cas ihned posunout. Mohli byste mi prosimvas nejaky takovy program poradit? Predem diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,

mám ten samý problém jako Astralnicestovatel. Ráda bych backtestovala, ale nevím kde sehnat data. Stáhla jsem si demo verze programů Sierra Chart a Gecko Track .... ale historická data zde nejsou. Nevadí mi si je přikoupit poté i s programem, ale jak mohu vědět že právě daný program bude vyhovující? Je to pro nováčka dost složité. Poradí mi někdo jak tuto situaci řešil v začátcích? moc děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...