Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Začínáme s daytradingem


Doporučené příspěvky

  • 5 years later...

Doslo k nejakej chybe a prispevok predtym to je graf mojho obchodovania na Demo ucte. Zacal som s 10 000 USD
za par dni som klesol takmer na 7000 USD. Potom som zmenil taktiku. Zacalo sa darit ale je to priam zazrak ze som si nezruinoval ucet pretoze som robil takmer vsetko to co trader nema robit - ( isiel som do toho bez SL, prikupoval som proti trendu a navysoval obchody ). SL vo svojej taktike mozno nepotrebujem zadavat na 95% ale moze sa stat ze trend
sa otoci tak rychlo ze mi to zruinuje ucet. Takze SL povinne ale teraz treba zmenit sposob zadania SL. Velky hraci vedia
kde sa zadavaju SL a tak sa ich snazia roznymi manevrami resetovat. Takze treba vyckat a neist do toho agresivne ale radsej obetovat trochu zo zisku ako si nechat zruinovat ucet. Neprikupovat do protitrendu a hlavne nie MARTINGALE POSITION SIZING! Zaujalo ma aj to ze sa da obchodovat aj za 5 USD na RT. Zatial obchodujem na Demo USD/EUR za 30 USD /RT . Kedze sa musim krotit aby som denne nespravil viac ako 5-6 obchodov tak to by bola uspora vyse 100 USD
na obchodny den. Kde su ty brokeri? Zeby IB alebo nektory v USA? Zatial najlepsiu cenu som videl 10 USD/RT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Este k IB siel by som tam aj napriek zlej anglictine ale podmienka zalozit ucet s min. ciastkou 10 000 USD
je pre mna neschodna. Snad priste. Mozte poradit nejakeho solidneho brokera ktory ma USD/EUR aspon za
10 USD/RT a akceptuje min. castku 2000 - 2500 USD? To co som zatial nasiel asi nie je bezpecne pretoze sidlo je na Seychelach.
Este jedna poznamka - Nebola by vhodna moznost dodatocnej opravy prispevku? (samozrejme len autorom prispevku)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potom sa pozicie zase vymenili a pretali vsetky moje TP. Mozno som sebavedome vyhlasil ze planujem
priemerny zarobok 100 USD/den. Ale za 3 tyzdne mam priemer na den +350 USD. Samozrejme na DEMO.
Nepouzival som ziadne sofistikovane metody ani SL. Ale je to DEMO a stale treba mysliet na to ako dopadol Humpty Dumpty.
Spociatku budem rad ak budem mat viac plusovych ako stratovych dni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...