Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Co mohou být brokeři zač (skutečný příběh)


Doporučené příspěvky

  • 2 years later...

Dobrý den,

o trading a zejména komodity se zajímám více než půl roku, zhruba stejnou dobu mi se vzděláváním v této oblasti pomáhá i server Finančník. Před cca dvěma měsíci jsem ukončil pracovní poměr a hledal jsem jiné zaměstnání. Přihlásil jsem se mimo jiné na pozici burzovního makléře ke společnosti BFC Capital fungující pro brokerský dům Capital Partners, a to zejména s vidinou porozumění trhům a detailně i operacím, které jsou brokerskou firmou prováděny. Výše uvedený článek jsem bohužel přečetl až teď, kdybych ho četl před touto zkušeností, vůbec bych do toho nešel. Bylo to totiž do detailu naprosto stejné svinstvo, jak je popsáno v článku před takřka 3 roky. Vydržel jsem "lámat" lidi po telefonu asi 2 hodiny, pak jsem to zabalil. Výsledkem je pro mě velmi cenná zkušenost, že člověk v tomto ohledu může věřit opravdu málokomu. Tato společnost se chlubí historií "jednoho z nejstarších brokerských domů v Evropě" a uhlazenými stránkami se sofistikovaným obsahem, a přitom tohle... Všechny před touto společností důrazně varuji!

S pozdravem
S.T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...