Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Praktický návod jak analyzovat vlastní obchodní výsledky v programu typu MSA - import


Doporučené příspěvky

  • 5 months later...

Dobrý den,
pokoušel jsem se podle návodu v článku převést data z mém deníku do textového formátu csv, ale podoba deníku se vůbec nezměnila. Data zůstala stále v buňkách, pouze se změnila koncovka souboru z xls na csv. Vůbec mě nenapadá v čem dělám chybu. Poradí mi někdo, kde je zakopanej pes?
Díky Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 1 year later...

To Kosatomas:
Tomáši, sice nevím, jak vypadá obchodní dení z workshopu (používám svůj), ale mělo by to jít naprosto stejným způsobem, jak je popsáno v článku. Otevřený soubor si dáte "uložit jako" a vyberete dole správnou koncovku, tj. csv. Po uložení tohoto souboru a jeho následném otevření budou data vypadat stejně (tj. stále budou ve sloupci a buňkách).

Možná bude lepší, když napíšete s čím konkrétně máte problém. Třeba Vám budu moci poradit dál.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 2 years later...

Ahojte,
narazil jsem při testování v MSA na jakýsi problém. Některé z přednastavených Position Sizing Method jako např. Kelly formula a Margin target mi jdou bez problémů, ale pokud se pokouším zadat jiné např. Fixed risk/Fixed fractional pro nastavení risku na jeden obchod, hlásí mi to:

REMINDER. Fixed Risk and Profit Risk position sizing require risk values for each trade.

Asi mi chybí nastavení hodnot rizika, ovšem nedaří se mi nalézt kam nastavit a co.
Díky za pomoc,

Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den,

stáhla jsem si nejnovější verzi programu MSA, ale nyní mám problém s importem dat. Postupovala jsem přesně dle návodu na finančníkovi, pouze s tou vyjímkou, že jsem si data uložila ve formátu .txt (text oddělený tabulátorem), což by ale nemělo vadit.

Po importu se mi ovšem vykreslí totálně nesmyslná equity křivka. Můžete mi prosím poradit, vy, co s tím již máte zkušenost, co ještě je potřeba nastavit ????

Děkuji předem za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...