Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: V čem se liší burzovní a mimoburzovní brokeři?


Doporučené příspěvky

zdravím,osobně obchoduju FX na platformě Saxobank a jsem velmi spokojen,platforma je na vysoké profesionální úrovni. U SAXOBANK obchoduji také CFD a akcie,mají hodně široký servis a denní reporty strategií na jednotlivé instrumety se vstupní cenou a stop lossy a take profity.
Ještě zajímavý broker na FX je samozřejmě CMS u kterého jsem dříve obchodoval a nedávno jsem zkoušel demoplatformu u GAIN CAPITAL,zdá se mi výborná na skalping, na demu byl spread 1,5. Nevím kolik musí být účet k tomuto spreadu myslím,že od 10 000 USD.
Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

To minehava
no keď, už chceš vraziť do tradingu 10 000USD. Tak možno, ACM alebo SAxo alebo aj IB. Myslíš si, že je nutné deliť kapitál na 10 malých porcií? Vedel by si sa natoľko ovládať, aby si ustál svoj plán position sizingu. Lebo si myslím, že ho máš dobrý. Prečo to deliť. Mikroloty live sa ťažšie hedgujú ako tie väčšie. je možné, že zbytočne skúsiš veľké slippage.
Ja by som to nedelil. A ani ja som si to nedelil, keď som si fundoval svôj účet. POdľa mňa horespomínaný brokeri sú v pohode. Najmä saxomarkets v singapúre-tam by si mal segregovaný účet. Je pravda, že cMs platforma teda ten visual trader ak dobre viem, je lepší a prepracovanejší ako saxotrader. Ale nič ti nebude brániť v tom. Aby si to robil ako ja. NA exekúcie mám saxotrader ale technické indikátori a najmä dáta idú z MT4-AlpariUK. Samozrejme pri správach je to pekne rozhádzané jeden ti udáva cenu 1,4010 a druhý 1,4033 :) nuž ale to je FX. Našťastie takýchto chvíľok nie je až tak veľa.

To MAL
500 USD je pre live trading dosť málo. ale ako píšeš na medzistupeň je to OK."medzistupeň" s ostrými 500 USD je určite lepšie ako demo účet so 100 000USD.

Pre livetrading (nie "medzistupeň") by som odporúčal okolo 5000USD. S touto čiastkou začal aj môj dobrý známy pred 5-timi rokmi a drží sa celkom dobre..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Tomča
Obecne jsou XTB prilis drazi, a napriklad na nekterych parech jsem slysel,ze muzes mit stoplos minimalne 20 pips coz je hodne limitujici. Ja jedu u Oandy, vsechno v pohode, zalozit ucet muzes od 1$, muzes jet jakekoli mnozstvi a poplatky za prevod penez do cizi zeme se ti urcite nekolikanasobne zaplati na velikosti spreadu a dokonce maji moznost poslani penez v ramci EU,takze te prevod vyjde tak na cca 500kc (tu) pro zacatecnika jen doporucuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Vladko11 Děkuji, pročtu jejich stránky
2 Nickirout Také děkuji, ale asi jsme si nerozuměli. Nechci dělit účet na 10 dílů. Jasněže by to bylo nesmyslné. Jakmile seženu 10 000 USD začnu s nimi obchodovat dle svého OS. Ovšem i při tomto obnosu na účtě budu obchodovat s miniloty (aspoň z počátku, než účet znásobím tam, aby mi můj position sizing umožnil obchodovat celé loty. Nebo do doby, než účet vymažu :-))
Ale potřebuji se už posunout dál a to mi neumožní nic jiného, než live trading. 1 000 USD dohromady dám a tak s nimi hodlám obchodovat úplně stejně (stejný OS a PS)jako by jich bylo 10 000. Jen samozřejmě tam, kde bych s desetitisíci dolary na účtě obchodoval v konkrétním obchodě např. s 0,5 lotem, budu obchodovat s 0,05 lotem atd.
Myslím že je to způsob, jak si odzkoušet systém, komunikaci s brokerem a vlastní psychiku. A když všechno pošlape jak má, tak začnu obchodovat (za rok, půl druhého) s desetitisíci USD a s omnoho lehčím srdcem.
Takže jediné co teď potřebuji je broker, který mi umožní obchodovat s těmi mikroloty a bude co nejspolehlivější.
Hezkej den všem.
Minehava

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> myslim ze oanda nieje najhorsia volba, paka 1:50 ,
> najnizsie spready s pomadzi marketmakerov a pevne
> (mimo news). urocenie penazi v roznych menach
> podla urokovych sadzieb, ziadne poplatky , ma aj
> nevyhody, ale na zaciatok je to myslim fer ponuka
>

TO: Airmike; Hanzik; Tomca

Dival jsem se na fx-brokera OANDA a nabizi pouze paku 1:50.
To ovsem znamena, ze k porovnani jejich spreadu s brokerem 1:100 si ho vynasobte x2.
To ze mam dvojnasobny margin k obchodovani 100 tisic $ by ani tak nevadilo, ale platim tim padem spread za 2 loty (misto jednoho u paky 1:100). Takze jejich realny spread je dvakrat tolik nez uvadeji. (td)

Je to tak? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...