Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OBCHODY 6.6. - 10.6.


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím,
zaujala mě červencová corn CN05. Vytvořila se tam dle mého mínění poměrně silná rezistance (215 - 228). Dle sezónního indikátoru jde v tomto období corn pravidelně na jih. Šel bych tedy sell 215,25 STOP, SL na 218 a pak bych postupně posouval. Měl by nastoupit pozvolný dlouhodobý bear trend.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Zajímaly by mě komentáře k situaci, která se vytvořila na trhu s džusem OJN05. Podle mého se jedná o kulatý vrchol. Nevím ale, jakou váhu tento patern má. Je to asi podobné jako 2x top (nebo ne)? Může vložit někdo k tomu nějaký komentář? Rád se dovím něco nového. Díky. Přeju všem pěkný a úspěšný den.

Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čauky Zbyňku, já jsem v trhu OJN5 od 6.6., kdy jsem šel short pod low z 5.6. (otevřený profit 125USD). Dnes s velkou pravděpodobností uzavírám pozici po open za MKT (jenom jsem zvědavý na open, zda trh bude pokračovat na jih či dojde k odražení od S/R linie, kterou já vidím na úrovni 92.50). Nyní z hlediska vstupu do trhu doporučuji ještě vyčkat na nějakou čitelnější formaci. Může dojít k odražení a potom vstup nad včerejší high či samozřejmně pokračování na jih...Zdravím Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, taktéž přidám nějaké tipy...
LCQ5 - nákup proti trendu, nad včerejší high, SL 30pt., PT 90 pt. (pokud budu exekuován, chci držet pozici přes noc)
LHN5 - nákup do nového up trendu, vstup nad včerejší high, SL 25 pt., PT 90 pt. (pozici držet přes noc).
Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chci pogratulovat všem, kteří včera šli long OJN5 (vstup nad high z 8.6.)...Já jsem si čistě náhodou také smlsnul... Nejdříve jsem ukončil moji krátkou pozici (vstup 6.6., pod low z 5.6.), a okamžite "políčíl" na long....) (buy 94.15 STOP, PT 96.15) ... Výsledek obchodu je patrný z denního grafu... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...