Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

technická analýza


Doporučené příspěvky

Tož Vás tu vítam ogaři :)

Před chvílí jsem přečet dost z manuálu co napsali tvůrci tohoto serveru a musím jen říci : " Klobouk dolů, pánové " .
Mnozí zde schánějí literaturu, která by je vhodným způsobem nastartovala a posunula dál. Pro mne nepřekonatelným dílem je uživatelská příručka k programu Metastock, mimochodem přeložená. Je sice k verzi 3 ( aktuální verze tohoto programu je 9 ) to znamená, že informace k programu jsou a pochopitelně nevyužitelné, ale je v nich dokonalej popis analýz grafu, svíček a spousty postřehů, které dělají Technickou analýzu technickou :)
Tato více než 600 str. kniha se prodává za 200 korun a snad tím nedělám velkou reklamu společnosti Moneco, která je výhradím distributorem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Narazil jsem na jednu zajímavou elektronickou publikaci Joe Rosse "The Law of Charts" (60 stran). Publikace pojednává o 1-2-3 formacích, Ross Hooks (oblíbené Libicem), Trading in Congestion a o mnoho dalším. Publikace je hodně směrovaná k ID obchodování, které je (E-minies) Joe Rossovou specializací. Obsahuje desítky grafů a technických informací. Lze ji zdarma získat ze stránek Joe Rosse
www.tradingeducators.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...