Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VisualTrader


Doporučené příspěvky

Zdravim,

rad bych se zeptal, jestli mate nekdo zkusenosti s programem VisualTrader:

www.visualtrader.com/

Pripadne jake jsou tedy vase zkusenosti, co si o nem myslite, co se vam na nem libi/nelibi, jak je podle vas spolehlivy etc.

Take by me zajimalo (na strankach to nemuzu jasne vycist, ale nejasne je to tam naznaceno), jestli verze REAL TIME je skutecne "real-time" a dokaze tedy hodnotit prave aktualni data z intradennich obchodu (resp. vyvoj aktualniho grafu) - pokud ano, tak odkud ty grafy ziskava (jestli je soucasti baliku pristup k aktualnim grafum nebo je potreba si je externe dokoupit apod.)?

Predem velice dekuji za pomoc a veskere rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koukam, ze se nikdo nehlasi... :-) Tak jinak. Shanim software, ktery umoznuje v realnem case u intradennich obchodu:
1) zobrazovat aktualni grafy (normalni i sloupcove)
2) provadet analyzy
3) sledovat nakupni/prodejni signaly a vcas upozornit

VisualTrader se zda, dle popisu na webu, jako nejvhodnejsi reseni. Ale uvitam doporuceni jinych overenych softwarovych platforem. Neco jsem zaslechl o Sierra Chart... Nemate s tim nekdo zkusenosti? Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Ten Visual Trader je normalni soft do ktereho si real data musite dokupovat z externich zdroju.
Uvadeji to i u nich primo v ceniku viz..
---------------------------------------------------------------------
VisualTrader supports streaming real time data from:
- eSignal
- Quote.com
- DTN Interquotei
---------------------------------------------------------------------
Jinak na Siera charts jsem zatim neslysel jedine krive slovo.., Softu pro analyzu je na netu habadej a zdroju ID dat take, hlavni rozdily vidim v jejich cene, jak uz jsem psal v diskuzi o ID obchodovani, nejlevnejsi na ktery jsem narazil (a to jsem jich uz videl hodne :) ) je marketaspects.tradesignals.com vychazi to na 45USD/mesicne + data, jijichz cenik tam maj taky.. s free verzi jejich grafu, ktere jsou napsane v jave a par minut spozdene, mam velmi dobre zkusenosti... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...