Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FOREX - začínáme s fundamentální analýzou


Rado

Doporučené příspěvky

Tuto diskuzi otevírám pro všechny, co se chtějí podělit o své zkušenosti s obchodováním na FX s pomocí fundamentální analýzy. Já s F.A. teprve začínám,proto zde budu pravidelně zveřejňovat své pokroky,odkazy na důležité weby,postupy pro analýzu informací a podobně.Také bych rád poprosil zkušené obchodníky,aby občas utrousili nějakou věcnou radu,která by nám začátečníkům pomohla najít směr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže za 1. to chce dobře zpracovaný ekonomický kalendář.Prošel jsem jich na netu spoustu,ale nejsympatyčteji se mi jevil na www.dailyfx.com. V pátek se tam objeví kalendář na následující týden a tučně jsou zvýrazněna data ke kterým je komentář.Čas je uveden v GMT takže si připočtěte +2h.

Zatím zcela netuším co polovina z těch dat vůbec znamená,věnuji tomu další výzkum a opět vše zveřejním:)

To Sid,
Side prosím,mohl bys zde vytvořit přehled těch nejdůležitějších dat s vysvětlivkami co znamenají a jak hodně ovlivní následující vývoj?Také netuším co znamenají zkratky YoY,QoQ,MoM.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Fugi
FX fundamenty se pravidelně rozebírají na vláknech Komentáře...asi už holt není nikdo "začínáme"..:-). Potřebné kalendáře (Forexfactory, FXstreet, TodayFX, DailyFX) a osvědčené adresy pro analýzy měn (Bloomberg, Reuters, Newsnow atd.) jsou notoricky známé a další desítky k mání na více serverech.., a co který fundament prezentuje (důležitost, hodina, země) většina FX traderů mnohdy zná.., něco je popsáno i v seriálu...a když někdo něco neví - stačí se zeptat...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...