Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
radekzivec

eSIGNAL-ondemand futures

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

snažil jsem se najít zde nějaké podrobnější info k produktu od eSignal - ondemand futures ,údajně se má jednat o baliček platforma + historické a real data na e-mini trhy. Chtěl jsem poprosit ,jestli má již s tím tímto produktem zkušenost a jaká byla.Popřípadě poskytnout jednoduchou recenzi na tuto kombinaci .. Předem děkuji za odpovědi

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to radekzivec:

Používam eSignal OnDemand. Mám to hlavne pre „end of day“ údaje na zobrazovanie denných, týždenných a mesačných grafov. Dajú sa tu zobrazovať aj „intraday“ grafy, ale tie sú opozdené (cca 15-20 minút) a ja to nepotrebujem – intraday grafy vidím „real-time“ v Ninja Trader na Zen-Fire.
Za OnDemand platím USD 34.95 mesačne.
Som s tým v podstate spokojný. Dáva mi to iný pohľad – pred tým som bol zvyknutí pozerať sa len do Ninja, a ďalej môžem v pohode zobrazovať denné grafy.
Pripadne sa spytaj ak ťa niečo konkrétne zaujíma.

J.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Děkuji za odpověď ,já bych rád využíval onDemand futures na intraday obchodovaní e-mini trhů.Dočetl jsem se ,že v tomto balíčku na futures je streaming live dat.Tudíž předpokládám ,že když si pořídím tuto aplikaci zároveň s jejich daty(celý komplet) tak bych neměl mít problém...
Divím se ,že hodně uživatelů využivá spojení NT+zenfire,nemám zkušenosti s touto kombinací tak bych byl rád kdyby jste mi naznačil výhody oproti intraday obchodování onDemand futures.. Předem děkuji :)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ono tých OnDemand-ov je viac druhov.
Ja mám eSignal OnDemand all regions (takže vidím všetko - North / South America, Europe / Middle East / Africa, Asia / Pacific Rim). Dá sa zobrať aj len jeden region, je to potom o desať USD lacnejšie.

Druhá skupina je eSignal OnDemand – Mini Futures – tu by mali byť pre obmedzený počet komodít (e-mini) online dáta. Toto však nepoužívam, nemôžem sa vyjadriť.

>Divím se ,že hodně uživatelů využivá spojení NT+zenfire,nemám zkušenosti s touto kombinací tak bych byl rád kdyby >jste mi naznačil výhody oproti intraday obchodování onDemand futures..

Hľadať výhody jedného pred druhým je dosť ťažké – môže to byť vecou vkusu, osobných preferencii, … Z pohľadu úplného začiatočníka by možno mohla byť tá prvá voľba lepšia. Pokiaľ niekto nafunduje účet napríklad u Mirusu a použije NT free od brookera (bez možnosti ATM) tak nebude platiť žiadne peniaze za dáta. U druhej voľby bude za OnDemand Mini Futures platiť mesačne USD 44.95, ale zase bude mať väčší komfort.

J.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ešte by som to upresnil, aby som niekoho nepoplietol. Tie čísla sú bez DPH. To znamená, že za spomínaný OnDemand all regions teda platím 34.95 + 17.5% = 41.07 USD. Trochu som na to pozabudol, uvedomil som si to až dnes, keď som sa pozeral na výpisy.

J.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.