Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Návrh na lepší "Statut uživatele" - diskuze!


Doporučené příspěvky

Rozhodně mít možnost oddělit balast od toho podstatného a smysluplného by potěšilo a diskuzní forum by určitě získalo na informační hodnotě. Určitě by pomohl nějaký rating oblíbenosti příspěvku (viz Honza K.), který by nahradil ten občas poněkud zavádějící status uživatele. Fakt je, že to by asi vyžadovalo novou aplikaci a nové diskuzní forum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dost lahko sa da zistit "sukromny" status prispievatela.Pomocou vyhladavania si vyhladam jeho prispevky a pozriem si jeho prve prispevky a hned vidim, ako zacinal. Ak daval zaciatocnicke otazky tak viem, ze za rok asi este ani sam nemoze vediet ci nemal v tradingu len stastie aj ked pise, ze uz uspesne tradinguje.
Kto je tu na fore uz par rokov, tak hoci tu zacinal,uz sa mohol naucit tradingovat a mozem si prejst jeho vyvoj a poucit sa z neho.
Dalej su tu diskutujuci bez zaciatku, to znamena, ze tu prisli a hned pisali odborne a fundovane. Vecsinou su to dobri diskutujuci, ktori prinesu obohatenie.
Niektori diskutujuci sa mi zdaju velmi podobny stylisticky a nazorovo, ale to uz asi bude moja profesionalna deformacia, lebo som zacinal na fore, kde jeden clovek vystupoval asi pod 6 nickami a boli casy, ked som tam diskutoval niekolko dni len ja a jeho 6 nickov, kym som sa to dozvedel.
Preto sa teraz riadim pravidlom: Doveruj ale preveruj. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DOBRÝ DEN! Nepotřebuji cokoliv měnit! Stačí mi přečíst si pár posledních příspěvků a je mi vše jasné i bez hvězdiček. Pokud mi neumíte odpovědět na moji otázku,nevadí. Pokud potřebujete rychle hvězdičky,je mi to jedno. Když má Váš příspěvek hlavu i patu a přispěje k řešení,vítejte v diskusi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...