Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Konfigurace účtu u Interactive Brokers - krok 3: výběr dat

Doporučené příspěvky

• 6 months later...

Dobry den, prosim muze me nekdo poradit ohledne nastaveni Data Configuration? Chci obchodovat EURO BUND FUTURE (FGBL) menu mam EUR, nastavim Evropu a nevim jaky vyber statut dat mam zvolit. Hledam v Market Data Assistant , kde dam symbol FGBL, nebo symbol FGBL032012F, nebo ISIN DE0009652644, Exchange EUREX, zkousim najit pres vsechny kombinace, ale stale data nenaleznul, abych mel nejake voditko v IB. V priloze davam screen konfigurace. Tusim ze mam asi zvolit Eurex a nevim jestli Non-professional Level I nebo Level II. a nevim co je to v zavorce DTB. Predem moc dekuji za radu.

18860

18861

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 months later...

Dekuji za reakci,
ja jsem si nastavil Eurex DTB Non-profesional Level II za 12 EUR
Zatim me to dobre funguje na evropske trhy, Nevim jestli je zbytecne Level II, ale da se to kdykoliv zmenit.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

to: andrea2011
Ja spready neobchoduji v tom ti nedokazu poradit, jen voditko, myslim si ze je traba se zamerit na jakou burzu chces obchodovat a nastavit zakladni data , to je mozne v IB platforme kdykoliv zmenit,
soupit vsech najdes v individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=exchanges
a taky pod marginem individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin
Co se tyce spojeni IB real data do NT tak jsem bez problemu to vycetl v manualu co jsem dostal od Financnika, a dal je tomu venovana jina diskuse na toto tema.
preji hodne zdaru.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 5 months later...

v tomto kroku som narazil na nejake "research subscriptions".. co to je? potrebujem to? nemam ten pocit.

nikde nie je "skip" ani ziadna ina moznost nevybrat si ich a nutia mi tam volake package za 39e pre US/Europu/Aziu

co s tym, prosim vas? :/

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Doporučení z mé strany, nic nepředplácet a když něco budete chtít obchodovat a napíšete daný ticker do řádku TWS.

Když se ceny zobrazí, je vše OK. Když se místo cen zobrazí dvě tlačítka "Market Data Subscription Manager" a "Free Delayed Data", pak stačí jen kliknout na Market Data Subscription Manager.

Otevře se okno webového prohlížeče s odsouhlasením konkrétního balíčku dat, který je třeba mít zaplacen - máte tak jistotu, že platíte skutečně jen to, co potřebujete.

Tom

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 months later...
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.