Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Analýza vstupů


Pavel K.

Doporučené příspěvky

Pavel vzhľadom na to že tvoje príspevky mi pomohli s tradingom a hlavne s inšpiráciou kedže môj prístup je iný. Tak prikladám dnešný obchod kde mi runner vyšiel. Je to prvý poriadny live obchod ako má byť a tak ho sem hádžem pravdepodobne aj posledný ktorý sem hádžem, lebo niesom fanúšik takéhoto zdvíhania ega že to sem hodím no kvôli pomoci ktorú tu venuješ tak musím prispieť :) Ešte jedno slovo k analýzam chýb a k tomu že to fakt funguje niesom fanúšik týchto vecí ale po tomto týždni som presvedčený ked som cez víkend zanalyzoval psycho vyčínanie prvých dvoch live týždnov a urobil si veci ktoré musia jasne platiť tak sa mi námaha vrátila 85%win za tento týžden dúfam nieje náhoda. Ešte pardón za príliš optimistický a radostný príspevok ale ešte som v eufórii:D

17828

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Omlouvam se za zalozeni vlakna bez dalsiho prispivani. Pokusim se to zase trochu napravit. Trochu jsem se zase posunul dale. Obchoduju stale ten stejny styl,ktery jsem tu prezentuju uz docela dlouhou dobu - tedy vyuzivani momenta, jenom jsem si pridal pro IA druhy trh. Pro TF pouzivam YM a rano pro obchodovani DAXu pouzivam FESX. Neobchoduju IA jako takovou, spis to mam jako dalsi filtr, kdyz jeden z tech trhu vyrazne trenduje a druhy jeste ne atd., zkratka abych vedel, co se kde deje z sirsiho pohledu. S tim take souvisi pouzivani jeste 15 min a denniho tf, take pouze jako dalsi informace. Hodne jsem se tomu branil, protoze jsem s tim na zacatku nemel zrovna dobre zkusenosti, ale ted uz je to trochu neco jineho, nenechavam se tim rozptylovat a i mi to asi pomaha, i kdyz statistiky si pro to zadne nevedu. Pouze se mi jeste o neco zvysil %win. Ale to objektivne nemuzu posoudit, jestli je zrovna timhle, rozhodne si v posledni dobe jeste vice vybiram. Takze dneska davam analyzu potencionalnich prilezitosti z TF, je tam i jedna z YM, kde jsem ale provedl pouze papertrade, neobchoduju ho zive. DAX v dnesni dobe pravidelne nestiham kvuli nahaneni skoly, tak se spis zatim budu snazit davat pravidelne alespon grafy z TF a jak nad vstupy sam uvazuju. At to jde!

17948

17949

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska na TF bez obchodu, osobně nemám rád tyto pomalu jedním směrem swingující dny, nelze zde pro mě nalézt dobré vstupy. Samozřejmě jsou zde vstupní místa, ale já se orientuju na vstupní místa, kde lze nalézt po vstupu silné momentum a rychlý posun na BE, což zde moc nejde. Byla zde ale jedna dobrá diskreční situace (A), které ale bez doprovodného signálu neberu. DAX je zhodnocený pouze zpětně, ale vstupy 1 a 2 jsou moje nejoblíbenější. Tu analýzu si stejně dělám každý den, tak to se dám také, třeba to někomu pomůže. YM opět pouze papertrade, zhodnocení a zajímavé situace.

17956

17957

17958

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...