Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Co dělat, když se trh otáčí tick od plánovaného vstupu?

Doporučené příspěvky

krasna veta a pravdiva na konci clanku
"Nejdůležitější je dodržovat váš plán, který vám zprostředkovává důvěru v to, co děláte."

(tu) (tu) (tu) (tu) (tu) (tu) (tu) (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Stejně jako Petr plánuji strategie "co udělám když..." před začátkem seance. Tento způsob mi vyhovuje z řady důvodů. Především se v rozhodující chvíli (vstoupit či nevstoupit) nezaobírám jestli půjdu do Long, Short nebo nechám obchod plavat. Za velmi důležité považuji odůvodnění daného jednání a to především proto, že na konci seance je "vše jasné a zřetelné" což může mít za následek frustraci, která se projeví v dalším obchodování. Obchodní plán se snažím průběžně aktualizovat (ne zcela měnit) a to dle analýz, ne dle zkušenosti z posledního dne, či posledních obchodních dnů. Neustálé odbíhání a přizpůsobování obchodního plánu vede jen ke zmatení a ztráty robustnosti.

Dan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Velice zajímavý článek. Dost často se mi tady na serveru stává, že to co momentálně řeším, vyjde do týdne v nějakém novém článku jako téma. Ani dnes tomu není jinak. Řeším přesně tento problém a to je vyčkávání na ten správný okamžik a neukvapovat se. Viz můj dnešní obchod. Od začátku obchodního dne jsem dostal několik falešných signálů. Počkal jsem si ale na ten svůj a uděl jsem co jsem měl udělt.

18957

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Výborný článek.Opravdu je velmi důležité si umět počkat na tu správnou chvíli.Je taky velmi těžké si tuto vlastnost vypěstovat. díky (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim Vas Petre i ostatni tradery,

za mne mohu konstatovat, ze clanek je velice prinosny a je v nem podstata mozne cesty k profitabilnimu obchodovani co se tyka samotneho zpusobu casovani obchodu. Velka rada obchodniku, tykalo se to samozrejme i mne se snazi neustale upravovat a predelavat svuj system tak, aby dle historie neunikl do budoucna zadny zajimavy pohyb - VELKA CHYBA. Uspech tkvi pritom ve zvyseni pravdepodobnosti, ze si pokud mozno co nejcasteji z trhu odneseme profit a obcas nam jako bonus vyjde i nejaky ten homerun. I mne trvalo tento jednoduchy zaklad pochopit. Oblasti s/r jsou bezpochyb jednim ze zakladnich stavebnich kamenu kazdeho OS.
"Cena je na trzich to jedine, co maji vsichni ucastnici trhu stejne."
Preji pekny zbytek vikendu a mnoho uspechu vsem.
romanrak (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.