Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Procvičujeme obchodní systém FinWin - večerní seance: Zadání


Doporučené příspěvky

Já jsem to jel na zrychleném replay a tam jsem byl jednou na vážkách zda vstoupit či ne...nakonec bez obchodu, ikdyž tam pár pěkných signálů bylo, ale ne dle zadání od Tomáše.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Tak já vstoupil v 20:50. Jel jsem to úsečku po úsečce a tehle signál mi přijde fajn. Prostor k HOD dostatečný, odraz od EMA ano, do směru EMA ano. 2v v 21:13 a 21:15 bych nevzal, protože se mi zdá že se tam trh trochu převaluje a CCI skáče nahoru dolů. Asi malý chop ? Většinou když jsem to v backtestu s výstupem na zalomení CCI50 vzal tak mě to vyhodilo hned druhou úsečku. Což by vyhodilo i v tomto případě.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Řešení, které posílám úplně neodpovídá zadání, protože obchoduji trh YM. Pokud bych bral mechanicky příležitosti jen podle CCI, tak jsem jich objevil 5. Vybral bych asi obchody 1 a 5, protože u ostatních bylo příliš blízko k HD - high dne (v tabulce poměr sloupce HD/LD k SL). Obchod 5 není úplně přesně odraz od EMA34, ale u rozjetého trendu jsem vypozoroval, že se korekce vytváří i ve větší vzdálenosti. Pro porovnání přikládám 2min graf, kde sice byly 2 příležitosti, ale ani u jedné nebyla splněna podmínka dostatečné vzdálenosti k HD.

19691

19692

19693

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.