Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodní systém FinWin: 3 tipy na svátky


Doporučené příspěvky

Pekný článok
Mne sa akuráti hodí pretože na sviatky skutočne plánujmem začať testovať FinWin. Keďže som ale nebol na žiadnom kurze chcem sa opýtať či teda mi je odopreté právo stiahnúť si alebo sa nejako dostať k spomínanému denníku na testovanie :(
To že neviem diskutovať, nastavovať graf a podobne veci, s tým som sa tak nejako zmieril a chystal sa na prvé kuzry v tomto roku, ale bohužiaľ bolo avízované autormi že kvôli osobným dôvodom sa kurzy uskutočnia až koncom roka.
A pravdu povediac toto ma trošku odrádza resp. dostáva na pochyby. Problém je ten že tak nejak som si vedomý toho že informácie na ktorých idem stavať základy vo svete ktorý je opísaný ako tvrdý a nekompromisný nie su kompletné a úplné. Preto som skutočne na pochybách a pravdu povediac bojím sa začať testovať FinWin ktorému by som sa tak rád venoval keďže ako som spomínal nemám všetko čo by som potreboval vedieť. Bojím sa že to je ako ísť do boja so slepími nábojmi alebo ako s pištoľou proti guľometom, lebo viem z vlastnej skúsenosti že bez pevných základov sa uspieť jednoducho nedá. Z tohto dôvodu uvažujem že to všetko okolo burzy zastavím a začnem sa tomu venovať až keď budem mať ,,pevný základ" po kurzoch finančníka.

Bol by som rád za hociake postrehy.

S pozdravom peto580


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peto580

Moc dobre asi nerozumiem co tym myslis. Finwin je system ako kazdy iny a pri kazdom systeme sa mu proste musis venovat dlhu dobu aby si ho zacal lepsie chapat. Musis dlho studovat CCI aby si mu zacal rozumiet. Ja somna ziadnom kurze nebol mam iba knihy a z tych sa da toho odniest dost. Zaklad mas dostupny aj tu na fore plus vsetky clanky ktore boli spomenute prave v tomto. Neviem co este chces, ako hovorim, ja som na ziadnom kurzr nebol, ale domnivam sa, ze aj ked je tam urcite mnoho podnetnych info, tak to neznamena, ze zacnes tomuto OS chapat lepsie. Cit pre system ziskas len testovanim a zase len testovanim, potom sim. Ja momentalne staviam svoju vlastnu podobu FinWinu a musim povedat ze na dost veci som prisiel sam, a potom, ked bol napisany nejaky clanok ohladne FinWinu, v ktorom bola spomenuta prave nejaka konkretna vec na ktoru som uz prisiel, bol som velmi rad a nakoplo ma to. Myslim ze volako FinWin na tomto fore zacina byt trosku "old fashioned" resp zacina byt povazovany za nezaujimavy. Neviem preco, napr pattern 0V je tak silny setup ze dakedy ma az fascinuje ako nieco take jednoduche castokrat zachyti take krasne hlboke korekcie. Cize chcem tym povedat ze ten zaklad uz mas ak chces testovat finwin, ale len ty si ho musis dalej rozvinut, nikto iny to za teba nespravi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...