Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Gadget tradera – mobilní externí monitor k notebooku


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Parádní tip. Netušil jsem, že něco takového existuje. Nechal jsem se tímto článkem strhnout a začal pátrat. Vzhledem k tomu, že jsem uživatel macbooku, mě zajímala kompatibilita. Navštívil jsem značkovou prodejnu, abych monitor mohl vidět v praxi (kontrast, úhly pohledu..) Na značkové prodejně mě s kompatibilitou neuměli poradit a ani mě nenechali si monitor vyzkoušet před koupí - dokonce ho ani nechtěli rozbalit z krabice a zapnout ho předemnou. Nakonec jsem narazil na inzerát a sehnal jsem cca za 2 tis. asi 2 měsíce starý. To mně za to riziko stálo :) Kontrast a úhly pohledu jsou teda dost tragické (možná jenom nezvyk). Kdybych si jej koupil nový v lenovo prodejně, tak bych z koupě asi 2x dobrý pocit neměl. Ale pomalu si oči začínají zvykat. Musím změnit barevné pozadí grafů a začneme si tykat:) Nutí mě to sedět rovně v jedné pozici a parádně se vejde do mé stávající brašny. Zpoždění přes USB opravdu není ani v nejmenším poznat. Profesionalitu lenovo jsem si teda představoval jinak - narážím na prodejnu. Často přejíždím mezi několika bydlišti po ČR a oblíbil jsem si vlak. Pomalu jsem proto opustil velký monitor a od nového roku obchoduji jenom na nb. Občas mám pocit, že moc překlikávám okna a obchodování je někdy mírně chaotické. Myslím, že tohle je pro mě to správné řešení. Děkuji za tip.

21809

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...