Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

US bank


warrior

Doporučené příspěvky

Dobrý den,mám dotaz ohledně posílání peněz od brokera na můj účet v česku.Chci si poslat z IF již nějaké vydělané peníze ale broker mě napsal že je k tomu připočítán poplatek za mezinárodní převod 50 dolarů .
Vy kteří obchodujete déle máte také účtovány tyto FYI poplatky?
A nebo je ještě jiná alternativa jak posílat peníze z brokerského účtu na osobní účet v česku.
Děkuji a zdravím Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Radek Tyl: na prevody penez zde existuje nekolik vlaken:
- prevody penez (v sekci dotazy zacatecniku): www.financnik.cz/forum/read.php?18,9207,page=1
- prevody penez od Interactive Brokers do Ceska (v sekci Interactive Brokers): www.financnik.cz/forum/read.php?10,47165
- myslim, ze dotaz je mozne smerovat i do vlakna konkretniho brokera www.financnik.cz/forum/list.php?4
Tak proc zrovna dotaz do tohoto vlakna??

Pokud si chces poslat penize od brokera k sobe, ceka Te nekolik poplatku:
1) poplatek u brokera - nekteri brokeri ho neuctuji ci uctuji jine castky (napr. IB maji prvni vyber v mesici zdarma, kazdy dalsi wire vyber stoji $10)
2) poplatek v ceske bance za prichozi zahranicni platbu (zalezi na bance-aktualne zkoumam, ktera je vlastne z tohoto hlediska nejvyhodnejsi)
3) poplatek za smenu USD na CZK (tedy pokud pokud Tvuj broker neumi poslat primo CZK-coz treba IB neumi), tak je treba jeste hledat cesty, jak minimalizovat ztratu poplatkem za smenu a vysi (nebo nizi;)) smenneho kurzu USD/CZK.

Dalsi eventuelni dotazy bude lepsi smerovat do prislusneho vlakna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...