Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Zdenek33

5perside

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
máte někdo zkušenosti s tímto brokerem? Zajímá mě především rychlost plnění příkazů v porovnání s ostatními brokery. Komise mají (jak již z názvu vyplývá) 10 USD RT při obchodování přes on-line platformu, což mi přijde velmi dobrá cena - menší poplatky jsem nikde nenašel. Ale zase když je něco moc levné, mám obavy, aby neutrpěla kvalita a příkazy nechytaly velké skluzy. Můžete doporučit i jiné brokery pro obchodování pitových trhů (klasika pro začátečníky - grains, softs,...) přes on-line platformu s přijatelnými komisemi řekněme do 15$ RT. Díky všem za reakce. Zdeněk.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den Zdenku,
podivejte se, co cena 10RT obsahuje? Nekteri brokeri Vam napocitaji fees, ktere Vam zvednou cenu i na 15 RT. Napiste jim email a chtejte RT all in.
Levni brokeri: napr. ExpressFutures.com = byvaji kolem 14RT all in za Chicago a 18RT all in za NY.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

na webu mají poplatky celkem srozumitelně popsány:

4.98 FLAT per-side for all CBOT & CME Open Outcry contracts
5.00 FLAT per side for all NY Exchanges ***
2.40 per side on ALL CME mini contracts all fees included
3.50 per side on the Mini Dow Jones
There are no hidden fees. No extra fees for trading non-electronic contracts, except for New York, where all fees are applicable. And no sliding scale fees based on your trading volume
*** all applicable fees are charged on NY exchange contracts

Jestli to chápu dobře, tak mají necelých 10RT all in za Chicago a pro NY mají k těm 10 USD nějaké poplatky navíc.

Zdeněk

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby