Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 1

IB - Non-Professional Questionnaire - pomoc


michal84

Otázka

Dobrý deň,

chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s nasledovným. Od IB mi prišiel mail aby som vyplnil dotazník aby mohli posúdiť či som alebo niesom profesionál.

Problém ale je že som medzičasom da v práci výpoveď ale do informací u poskytovatela som toto neuviedol aby som s tým nemal náhodou problém ... teraz ale poskytovatel požaduje v uvedenom formulári detaily tak sa chcem spýtať či neviete či si to nejak overuje a je riziko si niečo vymysleť? - viz príloha

U otázok som teda dal u všetkých odpoveď NO 

 

Vopred ďakujem

Michal

bb.jpg

bbb.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

5 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

Ešte predtým už som potvrdil nasledovné - viz príloha.

Dúfam teda že to len znamená že nebudem mocť obchodovať so starým baličkom dát, ktorého platnosť končí tento mesiac. Pretože na priloženom obrázku je vidieť že som informácie uviedol tak ako pri registraci čo by predpokladam malo byť v poriadku.

aaaaaaa.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

To je mi jasné že nie som profesionál, mne išlo o to či tie chýbajúce data sú nejak kontrolované ak by neboli povedzme úplne pravdive ...

Ide o to že tu bolo radené pri registraci nezadávať že som nezamestnaný tak tam mám uvedené niečo vymyslené ale teraz v tomto formulári musím uviezť detaily tak teraz neviem čos tým pretože si musím niečo vymysleť :/ 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...