Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

STOP LOSS


Rolly

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

najdi si futures ktore chces obchodovat daj na neho prave tlacitko zadaj buy sell podla toho co chces robit nastav cenu limit alebo market a na pravo mas +advanced tam si zadavas profit target aj sl.

alebo ak vstupis do obchodu mozes vytvorit protipoziciu s limitom a zavrie ti to ak tam cena dojde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

pokial ides predavat za 50 tak sl musi byt vyssi ako 50. ak posles prikaz na burzu vytvoria sa order sell limit 50 a buy stop 51. ked sa cena dostane k 50 vstupis do obchodu ten sell prikaz bude sedy uz sa na neho nebude dat kliknut ani cancel tam nebude ale buy stop ti tam ustane a vedla neho bude cancel.

ukazka.PNG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Jo tak já to asi dělám blbě. Já totiž koupím např. za 40 Buy odešlu na burzu. Burza příkaz přijme. Pak zadám Sell např. za 50 a odešlu. Příkaz tam visí  v Order. Pokud jde cena nahoru tak se po překročení 50ti uzavře obchod se ziskem. Pokud jde trh dolů, chci zadat SL pod 50 a v tom příkazu Sell po rozkliknuti zadám SL např.43, ale objeví se mi to jaku nový Buy. To znamená, že SL musím zadávat hned na začátku - jak píšeš? Snad jsi mě pochopil. Rolly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

uz tomu rozumiem to co robist tynie je stop loss ale zadavanie profit targetu ale v orders sa to oznacuje ako stop. Ako pises ked zadavas order na predaj alebo nakup pre vstup do obchodu tak ta tabulka co som ti tam hodil je asi najjednoduchsiea ako mozes zadat sl. Ale da sa to urobit aj manualne ako to robis ty ked zadavas profit target.

tu mas odkaz toto ti pomoze pre manualne zadavanie sl

http://www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/typy-obchodnich-prikazu.html

 

Upraveno uživatelem gajo
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

uz tomu rozumiem to co robist tynie je stop loss ale zadavanie profit targetu ale v orders sa to oznacuje ako stop. Ako pises ked zadavas order na predaj alebo nakup pre vstup do obchodu tak ta tabulka co som ti tam hodil je asi najjednoduchsiea ako mozes zadat sl. Ale da sa to urobit aj manualne ako to robis ty ked zadavas profit target.

do vyhladavaca na hlavnej stranke napis toto: typy-obchodnich-prikazu

alebo si na to klikni mozno ti to otvori

pomocka pre zadavanie prikazov

 

Upraveno uživatelem gajo
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...