Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini Russell 2000 CME


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

Chcel by som sa opýtať či sa niekto ešte venuje Russellu 2000 ? Teraz cez leto sa tento trh začal obchodovať aj na CME, a poplatky za data niesu také strašné ako ICE. 

Dnes vrámci obchodného range som spravil 1 short z hornej strany kanálu. Ďalej som tam už nič zaujímavé nevidel. Dneska celkom chop. 

BD. 

17_08_21.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, 

Tak, dneska na russlli som urobil 3 trejdy. 

1. internals smeruje nadol a ja vyhľadávam obchody na short, nastupujem do trhu v mieste nezáujmu nakupujúcich. Následne sa začína meniť charakter trhu na ja vystupujem na SL -9 tikov.

2. Trh sa začína ťahať na sever a v oblasti NS - NO SUPPLY - (volume spread analýza) vstupujem long, PT + 14 tikov

3. Trh znovu mení charakter do shortu a na NO DEMAND vstupujem short ,,,,, trh následne klesá, zvazujem tárget okolo 10 tickov ale market internals stále klesá a klesá ,,, ostávam v trhu ale trh nekorešpunduje z internals a ide na sever. Vystupujem na strate -7 tikov. 

 

17_08_22 - 1.png

17_08_22 - 2.png

17_08_22 - 3.png

Upraveno uživatelem Blue Dragon
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, 17 08 23. 

Dnes po open čo sa trh trochu stabilizoval akcie tvoriace Russell a celkovo na Nyse začali tikat smerom hore. 

Prvý long som bral 1546. potom som sa zamotal v DOMe a na miesto výstupu som dalsí long :). Ale trade by skončil celkovo +10 tikov.

Druhý long 1554. v trhu nebola žiadna ponuka, akcie tikajú hore tak som to strelil long. PT + 13 tikov. 

17_08_23 - 1.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17/08/24

Dnes Russell a Nyse otvárajú smerom hore. Celkovo pekný deň, s viacerými príležitosťami k obchodom.

Prvá zaujímavá situácia bola v bode 1. CCA 7 min po open sa zmenila situácia a akcie začali padať. Teoretický by tam bol nejaký vstup do shortu v bode 1. Tick oslabuje, Akcie padajú.

2. 1559 som sa nechal zlákať do shortu, potom čo celkom prudko oslabil internals, TICK bol pod nulou tak som to dal short, Trade nevyšiel, -8 tikov.

3. Po prvom trejde došlo k zmene a akcie začali tikať long. TICK sa predral nad nulu, na internals začalo byť vidieť že to ide hore, tak som vstúpil do longu v oblasti bez pobuku. Obchod vyšiel PT + 13 tikov.

4. okolo 1615 sa trh opat zacína točiť na long stranu, internals stúpa, TICK sa prediera nad nulu. Cena stabilne pokračuje hore. Skúšam nájsť nejaký long ale nie a nie sa tam dostať.

5. Tretí obchod prichádza v bode 5. Akcie stabilne tikajú hore, vstupujem do longu. PT +12 tikov.

1637-1638 Internals aj TICK začínajú oslabovať a je koniec pohybu hore.

17_08_24 - 1.jpg

17_08_24 - 2.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17/08/25

Dneska tam padlo trochu viac trejdov ako som chcel. O 1600 sme mali prejav z FEDU, trh šiel viacmenej čopovo do strany.

V oblasti 1 som bral 1 short. Internals padali , TICK bol v mínuse, Cena išli mojím smerom cca + 8 tikov ale potom nastala otočka a SL -8 Tickov.

 

Oblasť 2 , internals padá, TICK pod nulou ale cena sa nejako nerozbehla na short. SL -9 tickov.

Obblasť 3, znovu short.  Internals začína naberať silu do shortu, TICK pod nulov.  Cena sa rozbieha dole. Jedným okom pozeral na NQ stále padá a padá tak sa snažím v trejde ostať čo najdlhšie. Postupne posúvam PT dole ale trochu pomaly a v jednom momente dostávam fill. PT + 17 tikov.

Oblasť 4 nejako neviem okomentovať, úplne blbosti, black out. Celkovo v oblasti – 14 tikov.

17_08_25 - 1.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...