Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

výběr brokera


EmmaKate

Otázka

dobrý den,

obchodujete někdo s Interactive Brokers evropské trhy? platí, že minimální vklad pro intradenní obchodování je 25.000 USD nebo to platí jen pro americké akcie? chci obchodovat intradenně futures na Eurexu. poradíte mi prosím brokera? chci obchodovat přes Sierra Chart, tak by mělo být možné se napojit. nevím jak to bude s kvalitou dat, máte někdo zkušenosti s daty od Sierry pro intradenní obchodování? máte někdo zkušenost s LYNX brokers?

chtěla jsem otevřít účet u AMP, ale do příjmů jsem zadala pravdivé příjmy  - momentálně jsem na mateřské - a mou žádost zamítli. 10.000 USD na otevření účtu u IB bych ještě dala dohromady, ale 25.000 ne. LYNX má minimální vklad Kč 50.000,-, ale na diskuzích si lidé stěžují na vysoké komise. 

děkuji 

hezký den všem

Katka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

4 odpovědi na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0
Před 11 hodinami, EmmaKate napsal/a:

dobrý den,

obchodujete někdo s Interactive Brokers evropské trhy? platí, že minimální vklad pro intradenní obchodování je 25.000 USD nebo to platí jen pro americké akcie? chci obchodovat intradenně futures na Eurexu. poradíte mi prosím brokera? chci obchodovat přes Sierra Chart, tak by mělo být možné se napojit. nevím jak to bude s kvalitou dat, máte někdo zkušenosti s daty od Sierry pro intradenní obchodování? máte někdo zkušenost s LYNX brokers?

chtěla jsem otevřít účet u AMP, ale do příjmů jsem zadala pravdivé příjmy  - momentálně jsem na mateřské - a mou žádost zamítli. 10.000 USD na otevření účtu u IB bych ještě dala dohromady, ale 25.000 ne. LYNX má minimální vklad Kč 50.000,-, ale na diskuzích si lidé stěžují na vysoké komise. 

děkuji 

hezký den všem

Katka

tých 25000 platí pre akcie a opcie na akcie. a čo sa týka príjmov nikdy pri zakladaní účtu u brokera neuvádzaj pravdivé udaje musíš klamať,lebo ak uviedeš realne príjmy tak ti to zamietnu oni to nemaju ako overiť

Upraveno uživatelem Obelix
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
Před 15 hodinami, EmmaKate napsal/a:

to Obelix: díky. a co třeba odpovědi na otázky jestli máte zkušenosti s obchodováním, počet uskutečněných obchodů apod? tam se taky vyplatí zalhat? ještě něco, na co si dát pozor?

 

keď pôjdeš podľa návodu tu na finančníkovi tak určite k schváleniu účtu dôjde ... stačí 10K USD na otvorenie potom môžeš mať aj menej na účte ... a áno pri otvorení účtu klamať klamať a klamať :D treba zadať mierne nadpriemerné hodnoty a že nejaké skúsenosti máš nemusíš byť profi ale nejaké desiatky obchodov mesačne určite treba zadať že spravíš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...