Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Directa Sim


wolfy7

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

rád bych se Vás zeptal, zda-li máte nějaké zkušenosti s brokerem Directa? Akorát u nich zakládám účet na zkoušku a napadlo mně jestli tam někdo náhodou neobchodujete. 

Podmínky vypadají velmi slušně, není to jeden z těch klasických MM brokerů s licencí na Kypru, ale zprostředkovávají přímý přístup na burzy. Osobně se soustředím na Akcie a občas Futures na měny. Co mně hodně zaujalo jsou data pro Futures přímo z CME burzy zdarma! Zatím teda nevím co si myslet o jejich platformách ale zkusím prozkoumat.

Budu moc rád za případné komentáře. ?

Upraveno uživatelem wolfy7
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
18 hours ago, Mallibo said:

Cau Wolfy,

U directy ucet mam, jsou vstricni, zatim zadny problem.. kdyby jsi mel dotazy, ptej se..

Bezva, už jsem myslel, že se nikdo neozve. Mezitím jsem vyřídil všechny náležitosti a účet už mám taky. Je pravda že pánové jsou opravdu příjemní. Minulý týden jsem se u nich zastavil na úterní live trading, taky fajn zkušenost. 

Mohu se tě zeptat co u nich obchoduješ? Já jdu hlavně po akciích.

Díky za reakci! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 20 hodinami, wolfy7 napsal/a:

Bezva, už jsem myslel, že se nikdo neozve. Mezitím jsem vyřídil všechny náležitosti a účet už mám taky. Je pravda že pánové jsou opravdu příjemní. Minulý týden jsem se u nich zastavil na úterní live trading, taky fajn zkušenost. 

Mohu se tě zeptat co u nich obchoduješ? Já jdu hlavně po akciích.

Díky za reakci! :)

Predtim jsem jel forex, ale zvedli poplatky a pri prepoctu oproti stavajicim podminkam to vychazi tak, za by jsi musel otevrit 80kontraktu eurusd, aby byl poplatek 2eur za oba prikazy adekvatni..drive to bylo 30centu za prikaz u jednoho kontraktu, ale zase poskytuji data z tusim ze CME zdarma..takze jedu akcie..konkretne ted derivat NQ s tickerem lx.fndxm.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

20 hours ago, Mallibo said:

Predtim jsem jel forex, ale zvedli poplatky a pri prepoctu oproti stavajicim podminkam to vychazi tak, za by jsi musel otevrit 80kontraktu eurusd, aby byl poplatek 2eur za oba prikazy adekvatni..drive to bylo 30centu za prikaz u jednoho kontraktu, ale zase poskytuji data z tusim ze CME zdarma..takze jedu akcie..konkretne ted derivat NQ s tickerem lx.fndxm.

Koukal jsem na zvednutí toho poplatku, je to pak takové na pováženou (záleží na strategii). Ale CME data zdarma?? Upřímně jsem to ještě nikde neviděl. Jinak NASDAQ co obchoduješ se hýbe celkem pěkně. Jak je to s rychlostí exekuce na té LMAX burze? Zatím jsem to nevyzkoušel. Předevčírem mi spadl Netflix tak jsem hned druhý den nakupoval.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak LMAX jako taková je super... ale teď velké ALE.. Co od toho očekáváš, jaký máš kapitál... pokud chceš obchodovat strategií FIMS, není na to tento derivát moc vhodný... zrovna dnes to porovnávám a jsou zde velké rozdíly oproti reálnému akciovému trhu NQ, ale jak říkám, pokud si chceš obchodovat deriváty a používáš sierra chart, tak ticker v sierre s označením "NAS100" odpovídá derivátu obchodovaném na LMAXu s názvem "lx.fndxm" u Directy... 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 7/19/2018 at 2:13 PM, Mallibo said:

BTW.. nejsem žádný profík, taky jsem nováček, tak se raději ještě někoho zeptej, ale s tímto tématem jsi se zrovna trefil, protože to aktuálně řeším..

Super díky ti moc, už jsem se bál, že nikdo neodepíše. :D Těch instrumentů tam mají fakt hodně, takže pojedu svojí klasiku a možná k tomu něco vyzkouším.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...