Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 1
olganovolga

Zpět k tradingu

Otázka

Ahoj, 

opět mám dotaz opětovného začátečníka. Vše, co jsem popisovala výše se mi podařilo dát do provozu, tedy mám lifetime licence na NT, propojené s účtem, kde jsou nějaké peníze, platforma Continuum. Nyní bactestuji. Před těmi několika lety, když jsem začínala, jsem mohla s tímto nastavením bez problémů bactestovat celý rok zpětně. Nyní jsou to pouze tři měsíce. Je to někde v nastavení NT či Continuum? Pokud je historie placená, zaplatím, ale nenašla jsem jak? Nebo je nutné data koupit jinde? Pak se tedy v počátku nepřipojit na Continuum, ale na nějaká historická data. Měl by někdo radu kde? Samozřejmě jsem hledala v diskuzích. Tam je ale spousta nápadů jak získat historická data pro začátečníky, tedy ty, kteří mají vše v demo verzích a hledají téměř vše zadarmo. Já mám vše i připravené k life tradingu, tak nechci jít cestou demo účtů apod. Děkuji za radu. Hezký den, Olga. 

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

0 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

K této otázce nejsou zatím žádné odpovědi.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.