Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Futures - Currencies


glader

Doporučené příspěvky

Dobry den vsem, oteviram toto vlakno ohledne Currencies {men}. Sledujete nekdo tyto trhy? Obchodujete? Profitujete? ID nebo pozicne? Zkousel jsem PT {pozicne} napriklad Mexicke Peso a jsem na to docela slusne. Slusne trenduje a volume a OI na tom nejsou tam spatne, aby byly meny absolutne nelikvidni {a tim padem nedoporucene} Samozrejme me odrazuje jako zacatecnika s malym uctem docela tucny Margin. Myslim, ze jsou na tomto {skvelem} webu a foru Currencies docela prehlizeny.

480

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Gladere,
pridam muj nazor na tradovani currencies:
1] je vysoce riskantni tradovat pozicne market, ktery se obchoduje 24 hodin, minimalne pro zacatecnika nebo mirne pokrocileho obchodnika.
2] currencies jsou velmi oblibene pro daytrading a lze v nich najit sve "zivobyti".
3] souhlasim s Vami, ze jsou zde na webu currencies trosku prehlizene.

Preji Vam mnoho uspechu pri obchodovani!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Glader:
Zdravím, měny pro daytrading mně velmi zajímají a pár obchodů jsem již udělal... Obchoduji CD, AD, JY, BP, SF (většinou obchoduji nad high včerejšího dne či pod low). SL ve velikost 150 USD, PT 450 USD, nikdy pozice nedržím přes noc... Těch obchodů jsem ale moc neudělal, ale je pravda, že likvidita velmi slušná a spousta měn velmi pěkně trenduje... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...