Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex Forecast


TomCat1

Doporučené příspěvky

Nikde jsem to tady neviděl, tak to sem dám já. Snad to někomu pomůže.
Je to seznam webů s předpovědí pohybu měnových párů, které jsem našel a jsou zdarma. Pokud znáte další, můžete se s nimi také podělit.

www.fxdream.com/index.asp?page=/Pages/MainMenu/Forecast
www.forexpredictions.com/euroD/euroD.html
www.fxstreet.com/nou/content/111480/content.asp?menu=strategy&banner=ac
www.mizuho-cb.co.uk/TresInternet/TECHNICALS/FX_-_Majors.htm
www.realtimeforex.com/na/daily-market-comments.forex?lang=eng

Jaké máte zkušenosti a názor na takové předpovědi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www.i-knowindices.com/
V pravo by se vám mělo objevit okno Live Snap Trade Signals, denně několikrát aktualizované. Pokud ne, klikněte na Forex Forecast - Intraday. Začátkem tohoto týdne byl Dr S.Sivaraman M.Sc., Ph.D. přesvědčen, že USD/JPY spadne do konce týdne na hodnotu 112,78. Od včerejška je přesvědčen, že spadne už jen na 113,43. Do odpoledne svůj exit point možná ještě někam posune. Zůstávám raději u svého (ne)rozumu.

www.tradewindowfx.com/1week_register.htm
Po zaregistrování vám jeden týden zdarma chodí signály na email. Po týdnu končí zkušební verze a pak už jedině za $99/měsíc. Na svých stránkách mají i měsíční výsledky a vypsané jednotlivé trady. Na můj vkus používají moc velký SL a když jsem to s nima zkoušel, chytnul jsem jak na potvoru koncem listopadu sérii ztrát. Vrátil jsem se raději ke svému (ne)rozumu.

www.forexswingtrader.com/page_54.asp
Po zaregistrování vám po dobu 2 týdnů chodí signály na email a máte přístup na tzv. trading floor (funguje pouze při US session): www.forexswingtrader.biz/
Na trading flooru jsou přihlášení ostatní účastníci jako vy, administrátor a obchodník. Všichni spolu on line vzájemně chatují, tzv. se díváte obchodníkovi přes rameno a můžete se na cokoli ptát i komentovat. Chovejte se ale dle Etikety správného chování, nebo vás vykážou. Největším prohřeškem je poslat zprávu typu: Nákup EUR/USD teď. Je zajímavé vidět, jak profesionální obchodníci spravující účty svých klientů. Bohužel při mé účasti někdy v prosinci byli ztrátoví. Vrátil jsem se raději ke svému (ne)rozumu.

Ještě jsem zkoušel jednu pražskou firmu, ale jejich obchodní styl mi je absolutně cizí a jejich výsledky na jejich www stránkách zkreslené.

Lickout
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Lickout
Je dobré používat především vlastní hlavu, jak ty píšeš (ne) rozum... :)....Někteří analytici často mění své názory, jako ponožky a change mnohdy ani logicky nezdůvodní.. Na placené "zaručené" signály mám svůj názor - zbytečně vyhozené peníze...

To TomCat1
Nápad založit takto zaměřené vlákno byl dobrý, jen bych varoval ostatní tradery před přílišným optimismem - řídit své obchody jen výhradně podle různých "profesionálních" analýz. Z uvedených odkazů je tradičně dobré Mizuho (týdenní a měsíční analýzy), FXdream (pro přehlednost) a analýzy na FXStreet tradičně komentuje (spíše papouškuje) většina FX zdrojů. Ten poslední odkaz jsem neznal, ale mají to uděláno pěkně graficky... :)

Dobrým analytikem je rovněž Hans Nilsson z CMS, jeho analýzy (především "Weekly") jsou logické, často doplněné grafy vývoje a celkem mu to i vychází v předpovědích... www.cmsfx.com/en/resources/commentaries/

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all :
Dnes všetky tie vyššie spomenuté stránky a ich slávni analytici predpovedajú že Euro pôjde voči doláru hore a pozrite sa na dnešné grafy !!! Euro aj Libra padli dolu presne tak, ako mi to ukazovala moja TA a ja som spokojne zaknihoval ďalších 55 pipsov... :)

Prajem úspešný deň (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pepe
Spíše to patří do vlákna Komentáře k vývoji...., ale den ještě zdaleka neskončil a teprve po datech GDP budeme chytřejší, zda měli nebo neměli analytici pravdu...Dopolední pokles eura a libry ještě nic neznamená, oba páry se nyní derou Up..
:)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem kdysi často navštěvoval weby, které předpovídaly cenu té které komodity, ale brzy jsem zjistil, že jsou to totální kraviny. Kdyby někdo uměl předpovědět vývoj trhu na jakékoliv období, nebude se zabývat kravinami, jako je tvorba takových webů, ale bude sám těžce vydělávat přímo na trhu. To samé platí s prodejema strategií. Na trhu seženete brak, který se tváří, že vydělává, ale v reálu vás připraví o peníze. Stačí "zapomenout" zahrnout ve strategii poplatky a slippages, udělat tisíc optimalizací a máte super výdělečnou strategii, která v reálu nefunguje, na papíře ale vypadá skvěle. Já jich mám v počítači tucet, vyrobit je není až takový problém, ale ani jednu v reálu nepustím, až se mi podaří sestavit nějakou, která bude mít PF nad 4 a uvidím, že dělá to co má, tak pak ano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen doplněk - kouknul jsem dnes na výsledky jednoho z největších poskytovatelů FX placených signálů - World4X. Za včerejšek a dnešek ztráta 141 pips...Pěkně děkuji za takové služby...Ale z tabulky vyplývá, že dodržují pravděpodobně striktně Stop loss na 25 pipsech...Snad se hoši možná zvetí po FEDu a klienti je neutlučou..:-).
www.world4x.com/signal_results.jsp
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 5 months later...
×
×
  • Vytvořit...