Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem založit extra forum, ale asi by to byla zbytečná duplikace. Nedovedu v tuto chvíli poděkovat. Vlastně ano. Chtěl bych poděkovat tvůrcům stránek, za novou naději. Jsem podstatně mladší než ''snad kolega'' nademnou. Je mi 18 let a jsem momentálně ve stádiu, kdy objevuji pořád nové a nové věci. Už není mojí prioritou, hrát hry na PC a kopat do meruny. Snažím se objevovat způsoby jak vydělat. Doba kdy doufám odmaturuju (cca 1,5 roku) se blíží. Vím, že pokud bych nic nedělal, mohl bych dopadnout tak, jak nechci. Vlastně se bojím té skutečnosti, že jednoho dne budu muset 5 dní v týdnu vstávat v 7 hodin, abych byl včas v práci a v 16hodin se vrátil domů a mé finanční ohodnocení by nebylo úměrné vynaložené práci. A tak jsem začal bádat po netu... Akcie, MLM a já nevím co všechno i nějaký podnikatelský plán jsem měl, ale nikde jsem ke kterémukoli oboru neobjevil takového průvodce jako tady. Pravda ještě se může vše změnit, zatím jsem si přečetl ''Naučte se vydělávat na své sny'' ,ale i tak mě to zaujalo. Držte mi palce, snad se chytím i s kolegou badatem, který si to zaslouží snad i víc než já v jeho věku. Takže, pánové, začínáme... ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...