Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vlastny Framework


Doporučené příspěvky

Slush:
Vdaka za zaujem a nazor.
Aku bude mat moje snazenie konkretnu formu na konci zatial netusim. Priklad LSPF2 ako regresia parabolou bol uplny zaciatok. Len na objasnenie principu - skor na nahliadnutie. Mam zaujem robit viacnasobnu polynomicku regresiu vyssich stupnov s niektorymi mocninami vynechanymi. ;) Zatial ide len o funkcny matematicky aparat, ktory dufam dokodujem do par mesiacov. Skutocne to nie je na dva vecery. Videl som uz niektore priebehy v pracovnej verzii a ponuka to zatial neobjavene moznosti. Myslim tym vlastnosti krivky ako vyhladenie, snaha sa pri vyssom pocte mocnin (ne)zvlnit, moznost prudko zmenit smer (pre gap) a pod. Priebeh je derivovatelny po 2. stupen, takze ciselne vyjadris tangentu a krivost, ktore sa daju pouzit v OS.(nieco ako : ak priebeh ceny LSPF( A ) uz zmenil krivost a LSPF( B ) dosiane lokalny vrchol, tak sell. Alebo : pokial cena zvysuje rychlost svojho rastu, prikupuj. A pod.) Pritom vstupy nebudu bary, ale ticky. Takze nejake API nakoniec samozrejme vyuzijem. Zatial v tomto stadiu neskumam v ktorom existujucom frameworku je mozne pouzit DLL az na tak nizkej urovni, ze sa dostanes na ticky ako vstupne udaje. Vsetci ponukau bary. Pre ladenie mi zatial uplne staci vytvoreny BMP z casu udalosti (myslim buy/sell). To uz funguje, takze az budu nejake pracovne snimky (BMP) , mozem ich dat na sklo. Myslim tym pre zaciatok nejake ticky EURUSD a ich regresia polynomom. To uz mam a ak stacit nebude, exportujem si to zatial do CSV a do Excelu. Aby som videl, aky to ma priebeh. Vsetko je to pracovna verzia. A vlastne som zabudol dodat, ze LSPF obecne bude pouzite nie len na cenu, ale aj na hociktory znamy indikator. Nieco ako LSPF(0137,RSI(15m)). (0137 su stupne polynomu)
Trochu na inom principe (odstranovanie sumu) so snad podobnymi vysledkami to robi Google("jurikres")

Zatial je to cesta neorana a ak si oral aspon pobliz, daj vediet.

A ta GSM brana ? Uz teraz dostavam SMS z PC, ze si mam kliknut na PC v robote svoj PC doma, ze sa tam nieco deje. Oba bezia non-stop. Su prepojene Radminom cez pevne IP. Fyzicky vzdialene 202 km. Jeden WIFI, druhy ADSL. Komunikuju cez celularnu siet. (Odovzdavaju si riadenie) Pravdepodobnost, ze na oboch naraz vypadne internet je podobna ako ze vyhram v sportke 1. cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...