Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jsem zacatecnik a chtel bych poradit se zakladnima vecma ohledne TNT


Doporučené příspěvky

Krasny den vsem preji,
nahodou jsem zabrouzdal na financnik.cz a desne mi to chytlo! jedna vec pro kterou jsem se fakt nadchnul... ale... Jsem uplny zacatecnik a tak se budu ptat asi na uplne banality, ktere jsem jen prehledl...
nainstaloval jsem si TNT a nejak nemohu prijit na to jak ovladat stop-loss??? :-( kdyz chci zadat v tomto programu prikaz pro zakoupeni nebo prodani urcite komodity a chcy tam mit SL kde ho nastevim? kdyz tam dam v "Order type" fci stop tak mi to nepovoli :-( pls help me... :-)
moc vam vsem dekluji

PS: nikdy jsem se neucil anglicky, tak je mzne ze si obcas jeste enco prelozim spatne... :-) dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den doktore.pk

Na finačníku je věnován celý seriál tomuto programu, pročtěte si to. Určitě najdete odpověď na vaší otázku.
www.financnik.cz/art/recenze-sw/track-n-trade-pro-4.html

Jinak je věnováno celé vlákno v diskusi, kde jsou zodpovězeny mraky otázek, které se kdy vyskytly.
www.financnik.cz/forum/read.php?3,221

Možná jste očekával jednoduchou odpověď, ale učte se hledat odpovědi. V trzích není nic černo-bílé. V budoucnu to jistě oceníte.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravicko....
uznavam, trosku jsem se v dotazu unahlil... ale ted uz je vse v poradku, ale az na jednu vec...
asi jsem nechapavy a nebo jsem to nekde prehledl, tak se jeste zeptam na jednu vec... kdyz oteviram grad urcite komodity tak tam jsou dva typy grafu 'combined' a nebo 'open outcry'. Jen bych chtel vedet jaky je mezi temito grafy rozdil a kdy se ktery pouziva, vypadaji temer stejne... takze nepatrne rozdily znamenaji co? dekuji... a fakt jsem se to pokousel hledat ale nic... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...