martymaker

Problém s přihlášením k paper tradingu IB

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny obchodníky
a zároveň prosím o pomoc. Mám u IB otevřený účet a zároveň aktivovaný paper tradingový účet, ke kterýmu je přiřazen můj username a account number. Nevím však jak se na něj dostat. K ostrému účtu do systému TWS se přihlašuji pomocí username a passwordu a co tedy zadat v případě přihlášení do papertradu? Zkoušel jsem dle návodu zadat papertradový username a password k ostrému účtu avšak neúspěšně.
Další skromný dotaz se týká přístupu dvou osob z rozdílných míst k jednomu účtu a jejich nezávislému obchodování, tedy vstupů a výstupů aniž by opačný příkaz jednoho zrušil pozici druhému. Vím že v Account managementu lze něco takového nastavit, jako např. druhého uživatele, což jsem také zkoušel s neúspěchem.
Díky předem za odpověď
Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

po zalozeni papertradingoveho uctu ziskate username prave pro tento ucet (jine nez k hlavnimu uctu). Prihlasujete se pak jeho prostrednictvim.

ad vice osob - Nevim, nezkousel jsem, urcite poradi asi Tomas nebo nekdo jiny, kdo ma podobne veci nastudovane. Nicmene osobne si myslim, ze pokud jste se registroval jako "Individual", tak by to z principu jit nemelo a pripadalo by mi zvlastni, kdyby tuto moznost v IB zpristupnovali.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
martymaker: Myslim, ze IB trva par dni, nez se ucet opravdu aktivuje (ikdyz v user managementu uz vypada celkem zivy). Mel by behem par dni prijit potvrzujici email (paper ucet zrejme podleha stejnym procesum jako klasicky ucet).

K obchodovani vice lidi - videl jsem tu moznost, osobne to chapu napriklad jako moznost kontroly stavu uctu ze strany Vaseho ucetniho (v mem pripade pritelkyne :). Mam za to, ze na Individuals account nejde obchodovat ve vice lidech (minimalne ne v jeden okamzik ten samy trh).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Paper trade účet mám aktivní už asi měsíc s potvrzovacím emailem, takže problém bude asi někde jinde.
Napadlo mě také, není-li k tomu nezbytné mít refundovaný účet nad 2k tedy moci obchodovat naostro a nejen mít účet založený s nulovým stavem.Prostě nejde a nejde :(
Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
martymaker: Nizky ucet bude zrejme ten duvod. Jelikoz nelze obchodovat s hlavnim uctem a papertrade account je vicemene jeho klon, je vicemene zrejme, ze nepujde ani paper. Data v paper accountu jsou ta sama, ktera jste si predplatil u hlavniho uctu (a samozrejme jsou sice mirne, ale placena).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To slush:

no nevim jestli je to primo na tom zavisle. V paperu dostanete 100 000 $ k obchodovani. Navic ja mel ucet akorat fundovany 2000 $ a s paper uctem jsem mohl pracovat hned na druhy den od jeho aktivace

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
sebik: Souhlasim, ale pri fundovani na 2000$ jsou k dispozici data. Jak martymaker napsal, ucet u IB ma jenom zalozeny, nikoliv fundovany. Osobne jedu teprve paper, ale presto jsem si uz penize na IB poslal, abych mel k datum pristup. Verim, ze prave v tomto je zakopany pes, protoze paper account bez live dat je k nicemu.

PS: Od cervna 2006 je minimalni fundovani uctu u IB samozrejme 5000$ (viz www.finacnik.cz/wiki/Interactive_brokers)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ale jelikoz jsem se doopravdy s timhle problemem jeste nesetkal a muzu se mylit (v trzich neni dulezite mit pravdu... vsak to zname:), doporucuju napsat na helpdesk IB a urcite uvedou veci na pravou miru. Howgh.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jo tak jestli ho nema fundovany, tak to potom ano. Sem se prehlid. Asi fakt potrebuji ty oci :-)
Ale tak to by si mel pospisit, jestli ho uz ma aktivni. Na poslani penez je max. 45 dnu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pozor, účet mám už skoro rok a obchodoval jsem s ním, jen jsem si před měsícem stáhl kvůli nedostatku času k obchodování v letním čase všechny peníze z účtu. Mám tam nyní nulu, ale živá data a grafy mi fungují v TWS stále dál!!!
Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
A z čeho si IB bere poplatek za data, když tam nic není? Pochybuju, že to bude dlouhodobě tak fungovat. Další měsíc už data jít nemusí a ten sim. účet už může být teď blokován právě z tohoto důvodu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jestli si dobre vzpominam, tak zustatek na uctu, aby byl jeste povazovan za platny a bezela na nem data, musi byt $40 USD. Ale mozna si vzpominam spatne a je to vic... urcite to bude na strankach.

Rozhodne je ale nesmysl mit na uctu $0 USD, to je pak cely ucet zraly na zruseni a rozhodne nemuze nijak fungovat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No nevím jak to je, ale každopádně již dva měsíce je můj účet na nule a data + grafy jedou vesele dál a účet je stále aktivní. Nevím tedy proč si IB strhávala 10$ měsíčně při nulových obchodech, když teď taky neobchoduji, nemají z čeho strhávat a data tečou pořád.
Apropo, kde se ruší paper tradový účet, nevíte někdo?
Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Martine snad vám domu nepříde nějaká pohledávka..:)) Třeba jako exekuce u nás, když nezaplatíte pokutu za to že jedete na černo. Upomínky nechoděj, až exekuce. :)) Tak ať vám to výjde....Třeba se mýlím..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se