Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
byF

Mini Gold

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny!
Zaujalo mě mini gold a mini silver, jenže nacházím nesrovnalost v ukázkových marginech zde na serveru s marginy na CBOT.

Tady má mini gold margin 432$ a na stránkách CBOT je uvedeno 1,256$

www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,2142,00.html#1d

Možná je to tím XCBOT, abych se přiznal, nevím jaký v tom je rozdíl.
Jsem nováček, moc se v tom zatím neorientuji.
Díky.

ZF

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den, ZF,

marginy na strankach burzy ignorujte, pro Vas jako pro tradera jsou dulezite marginy Vaseho brokera. Napriklad spolecnost Interactive Brokers, s niz vetsina zde pritomnych obchoduje, ma marginy vypsane zde:

www.interactivebrokers.com/en/trading/marginRequirements/margin_amer.php?ib_entity=uk

Pro ZG je u IB margin (na intradenni obchody) $1,883 USD, pro YG je $628 USD etc.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jinak ty velikosti ticku, stejne jako rada dalsich informaci, jsou tam taky, pokud jste je nahodou jeste neobjevil - ve Futures Contract Specs:

YI (mini-sized Silver)
www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/0,3206,1276+14416,00.html

ZI (5000 oz Silver)
www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/0,3206,807+21233,00.html

YG (mini-sized Gold)
www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/0,3206,1248+14410,00.html

ZG (100 oz Gold)
www.cbot.com/cbot/pub/cont_detail/0,3206,297+21232,00.html

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dnes som sa pozrel trochu blizsie na mini Gold (CBOT) a zaujala ma jedna vec. Napriek tomu, ze mini Gold ma konktraktne mesiace vsetky od Januara az po December, tak z hladiska volume sa oplati obchodovat iba kazdy 2.kontraktny mesiac. Moze mi niekto vysvetlit, preco to tak je a napr. teraz ma mini Gold v Julovom kontrakte volume max. 180, naproti tomu v Augustovom je to uz okolo 4.000 ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Asi jsou tak traderi zvykli z minulosti. V mych zkusenosti se prakticky obchoduji jen nasledujici kontraktni mesice: Feb, Apr, Jun, Aug, Dec. (Oct ne)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
V poslednim prispevku jsem myslel obchodovani na pitu. Elektronicky se "obchoduji" i dalsi mesice, ale protoze se neobchoduji tyto mesice na pitu, tak skoro ani elektronicky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahojte, aký kontraktný mesiac má teraz Gold? Pozeral som na 03.09.09 a graf je taký rozsypaný akoby Gold nikto neobchodoval, to isté s Wheat a Corn. Volume 80 a podobne.....je to asi vtip , alebo chyba na Zen-Fire ?

Gladiator028

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den...chtel bych se zeptat zda nekdo z vas neobchoduje mini Gold ( YG ). Doslo k premisteni obchodovani na NYSE LIFFE burzu a nejak mi nejde spravne zadat symbol do Sierry...zkousel jsem jak YG-200906-NISELIFFE, tak i YGM9-FUT-NISELIFFE, ale tyto kody nefunguji. Predem dekuji za radu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.