Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

otvaranie uctu


Pheo

Doporučené příspěvky

borax:

reaguji jen pro úplnost a pro přehlednost v začátečníkovo očích (Hanusao):
výstřižek z výše odkazovaného článku:
.........
Pokud se však rozhodnete pro oba způsoby obchodování, důrazně doporučujeme otevřít si pro každý druh obchodování separátní účet – pro poziční obchody u kvalitního full-service brokera a pro intradenní obchodování najít brokerskou společnost, co nabízí spolehlivou, rychlou a snadno ovladatelnou on-line obchodní platformu s co nejnižšími komisemi.
..........
Vycházejme z informací dostupných zde na financnik.cz, vycházejme z toho, že Hanusao Manuál nečetl a nebo tuto větu přehlédl :o). Nechci se přít, ale výší účtu jsem měl na mysli potřebu větších marginů při pozičním a pokud se bude snažit Hanusao dodržovat pravidlo o množství exponovaných peněz vzhledem k velikosti účtu, tak ho bude právě toto omezovat, větší margin, větší SL.

Rozumíme si nebo píšu o něčem jiném?
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Crea8:

jasně, rozumíme si ;)

Já to beru ale takhle.Hanusao je asi podle otázky teprve na začátku své cesty tradingu,a rozhodně pro něho podle mě bude lepší mít na začátku jen 1 účet pořádně proniknout do hloubky trhů,zkusit si co mu bude vyhovovat,a až posléze si otevřít třeba 2 účet u brokera u kterého bude mít pro svůj TOP produkt,který si vybere nejlepší podporu a podmínky(data poplatky atd.).Na záčátku toho má člověk dost co dělat,aby si všechno přizpůsobil,nastavil k obrazu svému,a ne spravovat 2 platformy.K velikosti účtu si určitě taky rozumíme,ale jelikož opravdu nebylo specifikováno co chce obchodovat,tak třeba cukr můžeš jet pozičně se stejným účtem jako ropu,kterou ale musíš jet samozřejmě intradenně,nebo třeba pozičně akcie na páku,tam nepotřebuješ úplně obrovský účet a na některé strategie na opce taky ne,takže opravdu těžko říct.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
×
×
  • Vytvořit...