Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Saxo Bank - Saxo Trader 2


armani

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či niekto z Vás obchoduje aj cez Saxo Bank na platforme Saxo Trader 2 a aké má skúsenosti s ochodovaním cez túto prestížnu dánsku banku, alebo aj informácie od iných traderov, ktorí tu obchodovali alebo obchodujú.
Ja sám som si vyskúšal posledné 2 mesiace ich demo verziu a mám z nej skutočne len dobrý pocit. Neponúkajú síce možnosť obchodovať opcie tak ako v IB TWS, majú len opcie na Forex, ale ostatné produkty sú obsiahnuté v plnej miere. Čo je podľa mňa na vysokej úrovni, sú ich viaceré denné reporty a analýzy, aktuálne správy zo všetkých svetových trhov a na platforme aj možnosť kvalitnej práce s grafmi a indikátormi. Na moje e-mailové dotazy reagovali veľmi rýchlo a ochotne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Čauko, môžeš mi napísať na mati.m@zoznam.sk
Celkovo je obchoodvanie na SaxoTrader2 úplne bezproblémové a mimoriadne pohodlné.
Nemal som zatiaľ žiaden kŕč. Obchodovanie počas dát ako aj v iných časoch je stabilné a máš dobré ceny.
Okrem toho máš profesionálny support online cez chat alebo cez ich IB cikomodity.
Postupne môžeš špekulovať na viacerých trhoch a keď nebudeš vedieť tak sa len opýtaš. Do tejto doby nemám problém. Ak potrebuješ nejaké detaily napíš na email som na ňom skoro každý deň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...