Jump to content
Co nového? Mé kurzy
 • Jak vydělávat na své sny v 5 krocích


  Financnik.cz

  aneb když to dokáže průměrný Američan, může to dokázat i průměrný Evropan!

  Vážený čtenáři,

  dlouhou dobu jsme uvažovali, zda-li tento příspěvek na titulní stranu naší stránky umístit. Komoditní obchodování je vysoce seriózní záležitost a neradi bychom tento úžasný business znevažovali frázemi typu „Jak se stát milionářem do důchodu“. Upřímně řečeno, tak jednoduše, jak se vám podobné knižní tituly snaží nakukat, komoditní obchodování zase nefunguje. Přesto ale zůstává skutečností, že slovo komodity mnohé odrazuje již svým tajemným názvem a nedává tak šance proniknout hlouběji do tajů tohoto způsobu obživy, které si může zkusit skutečně každý. Nebo ještě konkrétněji, do tajů jedinečného způsobu, ve kterém má skutečně každý šance vydělávat si na své sny. Proč si myslíme, že skutečně každý? Dovolte nám rozepsat se krátce o skutečnosti komoditního businessu v USA:

  Komoditní business v USA je vysoce rozvinuté odvětví. Po velkém krachu na amerických technologických burzách před několika lety ztratilo příliš mnoho Američanů víru v akciové trhy a ve snaze najít jiný způsob, jak úspěšně hodnotit své peníze nebo jak vydělávat na živobytí či dokonce pohádkově bohatnout, začalo se čím dál tím více Američanů upírat právě ke komoditám. Proto se v posledních letech dostaly komodity do středu pozornosti jako nikdy dříve a počet obchodníků v komoditním odvětví roste každoročně rapidním tempem. Není se čemu divit, komodity jsou skutečně velmi jedinečný business, který je v každém možném ohledu mnohem dále, než akciové obchodování (například, můžete obchodovat obrovské množství komodit za minimální zálohu, můžete komodity prodávat, aniž by jste nějaké vlastnili - tzv. dělat short obchody, a podobně). Nyní však to nejlepší - desetitisíce zcela průměrných Američanů si dokáží komoditním spekulováním minimálně přivydělávat ke svému platu! Co znamená pro Američana „přivydělávat“ ke svému platu? Rozhodně nic méně, než každý měsíc vydělat částku například kolem 2000 USD! Nyní, řekněte nám, prosím, kdo je schopný si v České republice „přivydělat“ jen tak 50 000 korun ke svému platu?!

  Pokud se tedy podíváme na skutečnost v USA a i na fakt, že i my díky rychle rostoucím technologiím máme dnes jedinečné šance obchodovat na komoditních burzách v USA přímo z pohodlí našeho domu zde v ČR, co nám brání zkusit se zabývat touto vysoce prestižní možností obživy hlouběji? Jestli-že víme, že

  1) vydělávat v komoditách dokáže i zcela průměrný Američan,

  2) to co si dokáže průměrný Američan vydělat na přilepšenou je zde v ČR slušné jmění,

  co nám brání domnívat se, že my češi nemůžeme uspět v komoditách zrovna tak, ne-li lépe? Copak není každý druhý instalatér v této republice alespoň o pár IQ inteligentnější, než průměrný Američan?

  Pokud věříte, že právě vy jste alespoň malinko inteligentnější, než průměrný Američan, zkuste si nyní alespoň v rychlosti pročíst následujících 5 bodů, které by vás měly přesvědčit o tom, že slovo komodity skutečně není nic tajemného a nic, čemu by jste se měli za každou cenu vyhýbat.

  KROK 1

  Ze všeho nejdříve je opravdu velmi důležité dokázat přijmout právě onu skutečnost, že jakkoliv může slovo komodity znít složitě a odborně, komoditní business je zde pro každého. Existují celé řady profesionálních obchodníků, kteří se rekrutovali z nejrůznějších profesí - od profese farmáře, přes profesi učitele až po profesi psychologa. Skutečně každý, nezávisle na věku, vzdělání a společenském postavení má rovné šance v tomto odvětví uspět, pokud věnuje komoditám dostatek píle, snahy, vytrvalosti a úsilí.

  KROK 2

  Pokud se domníváte, že opravdu a upřímně toužíte po finanční nezávislosti a že máte v sobě dostatek výše zmíněných vlastností, je třeba důkladně pochopit, co vlastně komodity jsou a jak celý komoditní svět funguje. Právě k tomu vám poslouží náš komoditní manuál, který si můžete zcela zdarma prostudovat na těchto stránkách. Komoditní manuál je koncipovaný s přihlédnutím na skutečnost, že pravděpodobně nikdo z vás neví o komoditním obchodování zhola nic a proto je každý důležitý aspekt obchodování popsán zcela jednoduchou, srozumitelnou formou.

  KROK 3

  Pokud se vám komoditní obchodování zalíbí, doporučujeme začít hledat obchodní systém, který by co nejlépe vyhovoval vaší povaze. Na komoditním obchodování je úžasné, že můžete začít kdykoliv sami budete chtít a že můžete nekonečně dlouho trénovat „papírově“, t.j. bez skutečných peněz a sami si vyzkoušet, jaké máte šance uspět. Upřímně, málo který způsob vydělávání si můžete vyzkoušet „nanečisto“ - bez jakéhokoliv rizika, bez jakékoliv potřeby počátečního kapitálu. V rámci studia si též můžete zdarma stáhnout naše analýzy trhů, se kterými by jste měli lépe porozumět praktickým otázkám obchodování.

  KROK 4

  V momentě, kdy budete mít pocit, že máte v ruce systém, se kterým dokážete pravidelně vydělávat peníze nanečisto, otevřete si účet u brokera. Kdo je to broker, to se můžete dočíst bezplatném komoditním manuálu na této stránce.

  KROK 5

  Nyní můžete začít uvádět vámi vybraný a vyzkoušený obchodní systém v život a reálně tak začít obchodovat. Držíme palce!

  A nakonec ještě několik maličkostí:

  Pokud skutečně stále nevěříte, že to můžete dokázat, klikněte na následující odkazy:

  Milionářkou v 16 letech

  Reálné příběhy obchodníků

  Jak jsme začali vydělávat na ranní kávě

  Náš příběh

  Pokud pochybujete o serióznosti tohoto businessu, prosím klikněte na úvodní stránku bezplatného komoditního manuálu, nebo můžete shlédnout naše hostování v Investorském magazínu odvysílaného na ČT.

×
×
 • Vytvořit...