Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Finančník na ČT24


Zdá se, že i v ČR pomalu "roztávají ledy" co se alternativních forem spekulací a investování týče. Média se začínají pomalu zajímat nejen o zahraniční akcie, ale i o komodity a agresivnější spekulace, což je velmi dobře, zejména je-li osvěta kvalitní.

Zajímavým novým konkrétním projektem v této oblasti je Investorský magazín, který začala vysílat Česká televize na kanálu ČT24. Pořad se vysílá jednou týdně vždy v sobotu od 13:33 hodin, reprízu můžete shlédnout na stejném kanále v úterý od 9:05 hodin.

ČT24 pořad Investorský magazín charakterizuje jako "pořad, který je o penězích. O tom, jak je neutratit, ale vydělat. Dozvíte se v něm kam, jak a hlavně proč investovat své peníze. Potkávat se v něm budou velcí burzovní hráči s drobnými investory. Součástí Investorského magazínu je i interaktivní portfolio. Jeho pravidla umožňují každému z diváků se aktivně podílet na jeho tvorbě."

A za Finančníka můžeme dodat - je skvělé, že se Česká televize ve svém zajímavém pořadu nezaměřila pouze na "tradiční témata" výnosů prostřednictvím investičních fondů, ale ukazuje i netradiční cesty. Důkazem může být reportáž odvysílaná v druhém díle seriálu, kde s Tomášem představujeme naši hlavní náplň dne - aktivní daytrading na amerických komoditních trzích.

Reportáž můžete shlédnout v archivu ČT24, který je k dispozici na adrese http://www.ct24.cz/vysilani/?id=113299 Záznam týkající se daytradingu začíná cca v 15. minutě pořadu.


Diskutovat k tématu článku můžete zde


Petr


(c) foto ISIFA, zdroj ISIFA/Getty Images
(publikováno 19.09.2006, editovat ) Vytisknout tento článek


Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.