popo_cz

Brokerjet

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Jsem úplný začátečník v obchodování ale zároveň jsem naprosto nadšený a asi cca 14 dní studuji veškeré materiály zde na Finančníkovy a i jinde na internetu. Mám velký zájem obchodovat s komoditami a zatím šetřím kapitál a provádím obchody na papíře.

A proto mám několik otázek:
1) jde provozovat obchodování pomocí aplikace brokerjet na trzích CBOT a NYBOT??
2) jak to že u většiny grafů s komoditami na broker jet není žádné volime je to tím že jsem poze zaregistrovaný a nemám aktivovaný účet??
3) jak funguje obchodování s komoditami u broker jet?? Nikde v grafech sem nenašel měsíc dodávky suroviny a na které burze se s danou komoditou obchoduje.

Jsem naprostý začátečník a teprve se učím tak pokud máte někdo zkušenosti s brokerjet tak mi prosím napište a pokud se tento broker vůbec k obchodu s komoditami hodí

Děkuji za odpověď ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to popo:
přes brojet se komo neobch, ale úplně v pohodě se k nim - a nejen k nim - dostanete přes warranty (nebo další deriváty), které přes brojet můžete koupit. Většina neví o čem je řeč, mnozí zavrhnou hned aniž ví co to umí, některé odrazuje už jen ten podivný název. Troufám si říci k velké škodě mnohých, možná by si zde víc pošetřili nervy a hlavně své účty. Ostré velké trhy jsou sice lákavé, ale statistika je u nich neúprosná.
Něco o tom je v sekci OPCE, zde to už opakovat nebudu. Při této dnes už bezproblémové možnosti účastnit se kteréhokoliv trhu - akcie, komodity, forex...občas docela žasnu do čeho všeho se začátečníci za těžké peníze pouští, když zkusit - a s možným efektem zisku jak za velké peníze a limitovanou ztrátou - se totéž dá za podstatně menších investic.
To nač se ptáte je zde už zodpovězeno všudemožně X-krát, stačí hledat!
úspěch vám

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý den,
chtěl bych se zetpat těch, co mají u brokerjet založený účet, jak dlouho u vás trvalo poslání peněz na účet? Já si dnes posílál na účet u brokerjet nějaké dolary a stále to tam není... tak jen at vím, jestli je to tak normální.

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to beginner,
já jsem vložil peníze přímo na pobočce České spořitelny a připsali mi je na druhý den, pokud jsi je posílal z účtu na účet, tak počítej tak 2 až 3 dny.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vklady v hotovosti na pobočce ČS jsou připisovány druhý den před obědem. Výběr - tedy převod na vlastní běžný účet -
třetí den máš peníze na účtu.

roman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mám další dotaz ohledně peněz :), tentokrát ale přesně v opačném směru ... Jak se dají peníze z obchodního účtu vybrat? díval jsem se všude možně, ale nikde jsem nic nenašel... čekal jsem, že tam bude něco jako převod peněz z obchodního účtu na účet běžný ... ale nic. Jak se to dělá? Snad bych nemusel jít zase na pobočku?

díky Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,

Jsem začátečník, tak mi odpusťte možná debilní dotaz. Přemýšlím že koupím nějakou českou akcii, tak jsem se díval Unipetrol a ta má na brokerjetu uvedeny takovéto hodnoty :
CZK 301,400 302,000 301,0000 25.7.2007 15:38 -0,17% ,
takže by kupní cena 1 akcie měla být za 302 korun, nebo blízko této hodnoty. No, kdyz si ale v obchodování zadám množství jedna akcie a aktualizuji cenu, tak na mě vyskočí, že cena této akcie za nákup je 331,10 plus ještě poplatek 60Kč. Nevíte prosím někdo proč je ta cena akcie najednou vyšší skoro o 30 korun? Zkoušel jsem to i u jiných akcíí a vždy je ta reálná cena akcie vyšší:-(Ještě dodám že jsem to zjišťoval na Kobosu a druh pokynu byl TRH. Díky moc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
michaliero Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jde to přímo z jejich aplikace poslat na účet,
> který je uvedený ve smlouvě s Brokerjet. Za výběr
> z účtu si Brokerjet účtuje poplatek 50 Kč.

Zdravím,

zajímalo by mě, mám-li na vypořádacím účtu 1000 eur - jak je nejelegantněji převést na běžný účet jinde než v čs? Je
dobrá varianta to převést nejdřív na účet v czk (vypořádací v BJ) a pak ven nebo rovnou ven (KB, čsob, ...)?

Zdá se to jako jednoduchá matematika, ale neznám ten spread, který může výpočet zkreslit.

Z ceníku...: (Platby v EUR - 0,1% z převáděné částky, min. 8,-EUR max 200,- EUR, platby v USD - 10,- EUR + 0,1% z převáděné částky, min. 6,- EUR max 200,- EUR). Převod by měl být mezi účty zdarma jen s nějakým spreadem.

V ceníku je podmínka: Pokud se jedná o převod mimo ČS, pak činí poplatek za takový převod 80,- Kč.

Je možné to převést i přes jiný účet čs než byl dohodnut při uzavření smlouvy? Jako třeba přes účet manželky, přítelkyně, atd... Prostě se vyhnout založení účtu u čs...

Díky za odpovědi.

Víťa.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den
Dneska mi přišel článek od Collosea (nemám u nich účet, jen jsem zkoumal co jsou zač), ve kterém se uvádí, že Brokerjet je market maker. Myslí se tím, že upravujou ceny jako se to říká o XTB? Dík.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hezký den,
aktualizuji si info o CZ Brokerech, co mi řekli u Brokerjetu:

-možnost obchodovat futures přímo-pomocí aplikace market acces, ale prostředky pro obchody futures jsou na odděleném účtu než prostředky třeba na obchody s akciemi, převod mezi účty trvá jeden den

-mělo by to jít online (wb prohlížeč) i přes nainstaovanou aplikaci (windows)

-podporují příkaz limit a stop, řikali teda, že podporují příkazy burzy na které se obchoduje

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den Paulusi,
- hezké jméno - můj praděda pod velitelem tohoto jména bojoval - ale to patří do jiné diskuze :)
děkuji za odpověď. Už jsem u nich ale účet zrušil, poplatek byl pro mě nepřijatelný a dělal můj obchodní systém nereálným. a jsou tam i další věci které mi byly proti srsti. Hodně štěstí.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
shaman78

:)jojo:)

no poplatky mají definovány mlhavě, 6 USD za halfturn, tj 12 usd za roundturn a pak ještě píší:

"Všechny poplatky, pro obchodování online i offline futures v sobě nezahrnují poplatky burzám. Ty jsou vždy zobrazeny v obchodní aplikaci."

Takže se to oficielně od Brokerjetu vlastně neví, dokud se to nezkusí:) Souhlasím, že je to celkem slabota. Snad ty poplatky burze je to, co ostatní (zahraniční) brokeři normálně uvádějí a že teda budou max 3 usd, tak to máme 15 usd /RT.

Takže to má smysl asi při několika jednotkách obchodů za rok.
Ještě malinko vadí ty oddělené účty pro futures a akcie.

Napiště případně co Vám ještě bylo proti té srsti, nebo pár dojmů, já se přiznám, že jsem se ještě nedostal ani k vyzkoušení dema, ale z CZ brokerů je to asi první kde tomu ten čas na demo pověnuji. Ještě FIO mi přišlo po telefonu jako celkem ready, poplatky jsem nezkoumal.

Jinak je posuzuji z hlediska pozičních obchodů (jendotky za rok), na nějaké častější obchodování to urřitě není.

Děkuji

Hezký den a hodně zdaru všem!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se